802 - Jollas aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 |
---|---|---|---|---|---|
Itäkeskus | 07.43 | 09.35 | 10.50 | 12.50 | 13.53 |
Itäpolku | 07.44 | 09.36 | 10.51 | 12.51 | 13.54 |
Kauppakartanonkuja | 07.45 | 09.37 | 10.52 | 12.52 | 13.55 |
Asiakkaankatu | 07.45 | 09.37 | 10.53 | 12.53 | 13.56 |
Voikukantie | 07.46 | 09.38 | 10.53 | 12.53 | 13.56 |
Rusthollarintie | 07.47 | 09.39 | 10.54 | 12.54 | 13.57 |
Meripellontie | 07.48 | 09.40 | 10.55 | 12.55 | 13.58 |
Puotilantie | 07.48 | 09.40 | 10.56 | 12.56 | 13.59 |
Meripellontie | 07.49 | 09.41 | 10.57 | 12.57 | 14.00 |
Puotilantie | 07.50 | 09.42 | 10.57 | 12.57 | 14.00 |
Meripellontie | 07.51 | 09.43 | 10.58 | 12.58 | 14.01 |
Niittyranta | 07.53 | 09.45 | 11.00 | 13.00 | 14.03 |
Puolaharju | 07.55 | 09.47 | 11.03 | 13.03 | 14.06 |
Marjaniementie | 07.55 | 09.47 | 11.03 | 13.03 | 14.06 |
Tulisuonkuja | 07.56 | 09.48 | 11.04 | 13.04 | 14.07 |
Kreijarinkuja | 07.57 | 09.49 | 11.05 | 13.05 | 14.08 |
Roihuvuoren Kirkko | 07.58 | 09.50 | 11.06 | 13.06 | 14.09 |
Vuorenpeikontie | 07.59 | 09.51 | 11.07 | 13.07 | 14.10 |
Keijukaisten Polku | 08.00 | 09.52 | 11.08 | 13.08 | 14.11 |
Tuhkimontie | 08.00 | 09.52 | 11.08 | 13.08 | 14.11 |
Jättiläisenpolku | 08.01 | 09.53 | 11.09 | 13.09 | 14.12 |
Keijukaistenpolku | 08.03 | 09.55 | 11.11 | 13.11 | 14.14 |
Vuorenpeikontie | 08.04 | 09.56 | 11.13 | 13.12 | 14.15 |
Roihuvuoren Vanhaink | 08.05 | 09.57 | 11.14 | 13.13 | 14.16 |
Punahilkantie | 08.06 | 09.58 | 11.14 | 13.14 | 14.17 |
Punahilkantie | 08.06 | 09.58 | 11.15 | 13.14 | 14.17 |
Prinssintie | 08.07 | 09.59 | 11.15 | 13.15 | 14.18 |
Prinssintie | 08.07 | 09.59 | 11.16 | 13.15 | 14.18 |
Ammattikoulu | 08.09 | 10.01 | 11.17 | 13.17 | 14.20 |
Prinsessantie | 08.10 | 10.02 | 11.18 | 13.18 | 14.21 |
Pikkupurontie | 08.10 | 10.02 | 11.19 | 13.18 | 14.21 |
Muuntajankatu | 08.11 | 10.03 | 11.20 | 13.19 | 14.22 |
Mekaanikonkatu | 08.12 | 10.04 | 11.20 | 13.20 | 14.23 |
Siilitie (M) | 08.12 | 10.04 | 11.21 | 13.20 | 14.23 |
Näätätie | 08.13 | 10.05 | 11.22 | 13.21 | 14.24 |
Siilikuja | 08.14 | 10.06 | 11.23 | 13.22 | 14.25 |
Kettutie | 08.15 | 10.07 | 11.23 | 13.23 | 14.26 |
Eränkävijäntori | 08.16 | 10.08 | 11.24 | 13.24 | 14.27 |
Majavatie | 08.16 | 10.08 | 11.25 | 13.24 | 14.27 |
Herttoniemen Kirkko | 08.17 | 10.09 | 11.26 | 13.25 | 14.28 |
Herttoniemi | 08.21 | 10.13 | 11.30 | 13.29 | 14.32 |
Laivalahdenportti | 08.21 | 10.13 | 11.30 | 13.30 | 14.33 |
Sisselenpolku | 08.22 | 10.14 | 11.31 | 13.31 | 14.34 |
Sorsavuorenkatu | 08.24 | 10.16 | 11.33 | 13.32 | 14.35 |
Kerttulinkuja | 08.25 | 10.17 | 11.34 | 13.33 | 14.36 |
Kaivolahdenkatu | 08.25 | 10.17 | 11.34 | 13.33 | 14.36 |
Tuorinniemi | 08.25 | 10.17 | 11.34 | 13.34 | 14.37 |
Itäniitynpolku | 08.27 | 10.19 | 11.36 | 13.36 | 14.39 |
Marunakuja | 08.31 | 10.23 | 11.40 | 13.40 | 14.43 |
Kiiltomadonpolku | 08.32 | 10.24 | 11.41 | 13.41 | 14.44 |
Koulutanhua | 08.33 | 10.25 | 11.42 | 13.42 | 14.45 |
Laajasalon Kirkko | 08.33 | 10.25 | 11.42 | 13.42 | 14.45 |
Yliskylänpuisto | 08.33 | 10.25 | 11.42 | 13.42 | 14.45 |
Yliskyläntie | 08.34 | 10.26 | 11.43 | 13.43 | 14.46 |
Etanapolku | 08.34 | 10.26 | 11.43 | 13.43 | 14.46 |
Yliskyläntie | 08.35 | 10.27 | 11.44 | 13.44 | 14.47 |
Yliskylän Kesk. | 08.36 | 10.28 | 11.45 | 13.45 | 14.48 |
Kirkkosalmentie | 08.37 | 10.29 | 11.46 | 13.46 | 14.49 |
Koirasaarentie | 08.39 | 10.31 | 11.48 | 13.48 | 14.51 |
Lauri Mikonpojan Tie | 08.40 | 10.33 | 11.50 | 13.50 | 14.53 |
Rosalankuja | 08.42 | 10.35 | 11.52 | 13.52 | 14.55 |
Rudolfintie | 08.44 | 10.37 | 11.54 | 13.54 | 14.57 |
Aakenraitti | 08.45 | 10.37 | 11.54 | 13.54 | 14.57 |
Rudolfintie | 08.45 | 10.37 | 11.54 | 13.54 | 14.57 |
Rudolfintie | 08.46 | 10.38 | 11.55 | 13.55 | 14.58 |
Kasperinkuja | 08.47 | 10.39 | 11.56 | 13.56 | 14.59 |
Svanströmintie | 08.47 | 10.40 | 11.57 | 13.57 | 15.00 |
Gunillanpolku | 08.47 | 10.41 | 11.58 | 13.58 | 15.01 |
Gunillankuja | 08.49 | 10.42 | 11.59 | 13.59 | 15.02 |
Gunillanpolku | 08.50 | 10.43 | 12.00 | 14.00 | 15.03 |
Sarpapolku | 08.52 | 10.44 | 12.01 | 14.01 | 15.04 |
Isosarvastontie | 08.53 | 10.45 | 12.02 | 14.02 | 15.05 |
Takilatie | 08.54 | 10.46 | 12.03 | 14.03 | 15.06 |
Rannikkolaivurintie | 08.55 | 10.48 | 12.05 | 14.05 | 15.08 |
Puuskaniementie | 08.55 | 10.48 | 12.05 | 14.05 | 15.08 |
Jollaksentie | 08.56 | 10.49 | 12.06 | 14.06 | 15.09 |
Jollaksenaukio | 08.57 | 10.50 | 12.07 | 14.07 | 15.10 |
Meri Perttilän Polku | 08.59 | 10.52 | 12.09 | 14.09 | 15.12 |
HSL Bus aikataulu - 802 (Jollas)
HSL Bus-aikataulu reitillä 802 Jollas, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Itäkeskus asema paikkaan Meri Perttilän Polku asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.