86N
86N - Santahamina aikataulu
sunnuntai - lauantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 |
---|---|---|
Rautatientori | 00.13 | 01.26 |
Kaisaniemenpuisto | 00.15 | 01.28 |
Hakaniemi | 00.16 | 01.29 |
Merihaka | 00.16 | 01.29 |
Hanasaari | 00.17 | 01.30 |
Suvilahti | 00.19 | 01.32 |
Kalasatama (M) | 00.20 | 01.33 |
Hopeasalmenranta | 00.21 | 01.34 |
Marsalkantie | 00.22 | 01.35 |
Kalliokaivonmäki | 00.23 | 01.36 |
Lars Sonckin Tie | 00.23 | 01.36 |
Risto Rytin Tie | 00.24 | 01.37 |
Tupasaarentie | 00.25 | 01.38 |
Kipparlahti | 00.26 | 01.39 |
Laivalahdenportti | 00.27 | 01.40 |
Linnanrakentajantie | 00.28 | 01.41 |
Kaivolahdenkatu | 00.29 | 01.42 |
Tuorinniemi | 00.29 | 01.42 |
Yliskylän Kesk. | 00.32 | 01.45 |
Koirasaarentie | 00.33 | 01.46 |
Willebrandintie | 00.34 | 01.47 |
Kutteritie | 00.35 | 01.48 |
Suomensuontie | 00.36 | 01.49 |
Hevossalmentie | 00.37 | 01.50 |
Hevossalmi | 00.38 | 01.51 |
Hevossalmen Silta | 00.39 | 01.52 |
Kadettikoulu | 00.40 | 01.53 |
Kasarmit | 00.41 | 01.54 |
Santahamina | 00.42 | 01.55 |
HSL Bus aikataulu - 86N (Santahamina)
HSL Bus-aikataulu reitillä 86N Santahamina, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Rautatientori asema paikkaan Santahamina asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.