96U - Teiskola aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Terälahti | 07.45 |
Terämaa | 07.45 |
Etelä | 07.47 |
Eteläpohja | 07.48 |
Velaatta | 07.49 |
Salmensilta | 07.49 |
Lahdenmäki | 07.50 |
Särkänperä | 07.50 |
Ilvesjoki | 07.51 |
Murole Th | 07.53 |
Vehokylän Th | 07.56 |
Vehokylä | 07.58 |
Ukaantie | 07.59 |
Koivupohjantie | 08.02 |
Ukaa | 08.03 |
Kiimajoentie | 08.06 |
Viipperänmäentie | 08.11 |
Purnulammintie | 08.13 |
Järvenniementie | 08.14 |
Vähä-Koverontie | 08.16 |
Koveronsalmentie | 08.16 |
Teiskon Kirkko | 08.17 |
Vuorimäentie | 08.17 |
Teisko Kko Th | 08.18 |
Teiskola | 08.18 |
Mäkelänmaa | 08.19 |
Toijakylä | 08.20 |
Poukka | 08.20 |
Taulaniemi Th | 08.21 |
Ripovuoret | 08.22 |
Ripojärvi | 08.22 |
Kuusjärvi Th | 08.23 |
Koivuniemi | 08.23 |
Aunessilta | 08.24 |
Kämmenniemi | 08.25 |
Nysse Bus aikataulu - 96U (Teiskola)
Nysse Bus-aikataulu reitillä 96U Teiskola, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Terälahti asema paikkaan Kämmenniemi asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan Nysse aikataulumme avulla.