975N - Keravan Asema aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 |
---|---|---|
Hyrylä | 05.02 | 05.32 |
Pitkäniityntie | 05.03 | 05.33 |
Lepomäki | 05.03 | 05.33 |
Mahlamäki | 05.04 | 05.34 |
Saviriihi | 05.04 | 05.34 |
Gustavelund | 05.05 | 05.35 |
Pappilankuja | 05.05 | 05.35 |
Kirkonkylän Koulu | 05.06 | 05.36 |
Suotie | 05.07 | 05.37 |
Saksantie | 05.08 | 05.38 |
Hirsitienmäki | 05.08 | 05.38 |
Suopurontie | 05.09 | 05.39 |
Sepontie | 05.10 | 05.40 |
Ilmarisentie | 05.10 | 05.40 |
Uunitie | 05.11 | 05.41 |
Sammontie | 05.12 | 05.42 |
Ylikeravantie | 05.12 | 05.42 |
Kalevan Koulu | 05.13 | 05.43 |
Ritakatu | 05.14 | 05.44 |
Vasamakatu | 05.15 | 05.45 |
Suomelantie | 05.16 | 05.46 |
Kaukonpolku | 05.17 | 05.47 |
Sirkushevoset | 05.18 | 05.48 |
Keravan Tori | 05.18 | 05.48 |
Keravanaukio | 05.19 | 05.49 |
Kerava | 05.20 | 05.50 |
sunnuntai ja lauantai aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Hyrylä | 06.02 |
Pitkäniityntie | 06.03 |
Lepomäki | 06.03 |
Mahlamäki | 06.04 |
Saviriihi | 06.04 |
Gustavelund | 06.05 |
Pappilankuja | 06.05 |
Kirkonkylän Koulu | 06.06 |
Suotie | 06.07 |
Saksantie | 06.08 |
Hirsitienmäki | 06.08 |
Suopurontie | 06.09 |
Sepontie | 06.09 |
Ilmarisentie | 06.10 |
Uunitie | 06.10 |
Sammontie | 06.11 |
Ylikeravantie | 06.12 |
Kalevan Koulu | 06.12 |
Ritakatu | 06.13 |
Vasamakatu | 06.14 |
Suomelantie | 06.15 |
Kaukonpolku | 06.16 |
Sirkushevoset | 06.17 |
Sampolan Tunneli | 06.18 |
Kerava | 06.19 |
HSL Bus aikataulu - 975N (Keravan Asema)
HSL Bus-aikataulu reitillä 975N Keravan Asema, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Hyrylä asema paikkaan Kerava asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla. Päivitämme aikataulun 975N, Tuusula - Kerava, päivittäin keskiyöllä.