995
995 - Taasjärvi aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 | Lähtö #2 | Lähtö #3 | Lähtö #4 | Lähtö #5 | Lähtö #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Kalkkiranta | 06.46 | 07.46 | 08.55 | 13.06 | 14.19 | 15.24 |
Kassivikintie | 06.46 | 07.46 | 08.55 | 13.06 | 14.19 | 15.24 |
Nikolsbergantie | 06.47 | 07.47 | 08.55 | 13.06 | 14.19 | 15.24 |
Linnäsintie | 06.47 | 07.47 | 08.56 | 13.07 | 14.20 | 15.25 |
Lisebergintie | 06.48 | 07.48 | 08.56 | 13.07 | 14.20 | 15.25 |
Nuottakodantie | 06.49 | 07.49 | 08.57 | 13.08 | 14.21 | 15.26 |
Salpar Skola | 06.50 | 07.50 | 08.58 | 13.09 | 14.22 | 15.27 |
Rantatie | 06.51 | 07.52 | 08.59 | 13.10 | 14.23 | 15.28 |
Meriläntie | 06.52 | 07.52 | 09.00 | 13.10 | 14.23 | 15.28 |
Jontas | 06.53 | 07.53 | 09.00 | 13.11 | 14.24 | 15.29 |
Olofs | 06.53 | 07.54 | 09.01 | 13.11 | 14.24 | 15.29 |
Hangelbyn Paloasema | 06.54 | 07.55 | 09.02 | 13.12 | 14.25 | 15.30 |
Hangelby | 06.56 | 07.57 | 09.03 | 13.13 | 14.26 | 15.31 |
Graniittitie | 06.57 | 07.58 | 09.04 | 13.14 | 14.27 | 15.32 |
Miilin Terminaali | 06.58 | 07.59 | 09.05 | 13.15 | 14.28 | 15.33 |
Söderkulla | 06.59 | 08.00 | 09.06 | 13.16 | 14.29 | 15.34 |
Tasbyntie | 07.00 | 08.01 | 09.07 | 13.17 | 14.30 | 15.35 |
Jäkälätie | 07.01 | 08.02 | 09.08 | 13.18 | 14.31 | 15.36 |
Kallioimarteenkj | 07.02 | 08.04 | 09.10 | 13.20 | 14.33 | 15.38 |
Kaunokkitie | 07.03 | 08.05 | 09.11 | 13.21 | 14.34 | 15.39 |
Tasbynkaari | 07.04 | 08.06 | 09.12 | 13.22 | 14.35 | 15.40 |
HSL Bus aikataulu - 995 (Taasjärvi)
HSL Bus-aikataulu reitillä 995 Taasjärvi, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Kalkkiranta asema paikkaan Tasbynkaari asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan HSL aikataulumme avulla.