L8 - Liedon Seurakuntatalo→Yliskulman Koulu aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Liedon Seurakuntatalo | 07.15 |
Liedon Terveyskeskus (Keskusta) | 07.17 |
Hanhenkaari (Keskusta) | 07.18 |
Pettinen | 07.19 |
Tammenkannontie | 07.20 |
Hepojoentie | 07.22 |
Saukonojan Koulu | 07.25 |
Taka-Raukkala | 07.28 |
Tuulenpaltanmäki | 07.34 |
Pyhältö | 07.40 |
Yliskulman Koulu | 07.44 |
Yliskulma | 07.46 |
Mahlio | 07.50 |
Lehtimäentie | 07.51 |
Huilu | 07.54 |
Tootula | 07.55 |
Ojala | 07.56 |
Taipaleentie | 08.01 |
Pokkola | 08.06 |
Parmaharju | 08.07 |
Pränikkälä | 08.11 |
Parmaharju | 08.12 |
Pokkola | 08.13 |
Ojala | 08.14 |
Tootula | 08.15 |
Huilu | 08.16 |
Yliskulma | 08.17 |
Yliskulman Koulu | 07.45 |
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne Bus aikataulu - L8 (Liedon Seurakuntatalo→Yliskulman Koulu)
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä L8 Liedon Seurakuntatalo→Yliskulman Koulu, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Liedon Seurakuntatalo asema paikkaan Yliskulman Koulu asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan FÖLI Turun seudun joukkoliikenne aikataulumme avulla.
L8 vaihtoehtoiset reittiohjeet
- L8 Aikataulu - Liedon Seurakuntatalo→Kailassuontie
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Liedon Seurakuntatalo
- L8 Aikataulu - Kailassuontie→Liedon Seurakuntatalo
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Yliskulman Koulu
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Liedon Seurakuntatalo
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Yliskulman Koulu
- L8 Aikataulu - Jokilaakson Koulun Takapiha→Yliskulman Koulu