L8 - Liedon Seurakuntatalo→Kailassuontie aikataulu
Arkipäivisin aikataulu
Asema | Lähtö #1 |
---|---|
Liedon Seurakuntatalo | 11.15 |
Liedon Terveyskeskus (Keskusta) | 11.15 |
Hanhenkaari (Keskusta) | 11.16 |
Pettinen | 11.19 |
Tammenkannontie | 11.20 |
Hepojoentie | 11.22 |
Saukonojan Koulu | 11.25 |
Taka-Raukkala | 11.27 |
Tuulenpaltanmäki | 11.30 |
Pyhältö | 11.35 |
Yliskulman Koulu | 11.39 |
Liedonperäntie | 11.40 |
Kailassuontie | 11.45 |
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne Bus aikataulu - L8 (Liedon Seurakuntatalo→Kailassuontie)
FÖLI Turun seudun joukkoliikenne Bus-aikataulu reitillä L8 Liedon Seurakuntatalo→Kailassuontie, tarjoaa matkustajille luotettavan aikataulun. Aikataulu koskee matkasuunnitelmaa paikasta Liedon Seurakuntatalo asema paikkaan Kailassuontie asema, mutta aikataulu saattaa muuttua eri syistä johtuen.
Voit käyttää online-reaaliaikaista aikatauluja tai tarkastella arvioituja aikatauluja Bus. Suunnittele matkasi tälle päivälle, huomiselle tai viikonlopun aikataulun mukaan ja ajan tasalla olevan FÖLI Turun seudun joukkoliikenne aikataulumme avulla.
L8 vaihtoehtoiset reittiohjeet
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Liedon Seurakuntatalo
- L8 Aikataulu - Kailassuontie→Liedon Seurakuntatalo
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Yliskulman Koulu
- L8 Aikataulu - Liedon Seurakuntatalo→Yliskulman Koulu
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Liedon Seurakuntatalo
- L8 Aikataulu - Yliskulman Koulu→Yliskulman Koulu
- L8 Aikataulu - Jokilaakson Koulun Takapiha→Yliskulman Koulu