קו 560
אשדוד←ערד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 560 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 560 (אשדוד←ערד) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל במקיף א'/מורדי הגטאות ומסתיים במלון יפה נוף.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 560 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←ערד (50 תחנות)
מקיף א'/מורדי הגטאות
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
חטיבת הנגב/ישיבת בית ישראל
חטיבת הנגב/חנה סנש
חנה סנש/מבצע חורב
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
אלתא/רבי שמעון בן שטח
יהודה הנשיא/הלל
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/הרב לוין
הרותם/החרצית
הרותם/הצבעוני
הצבעוני/הכלנית
הכלנית/מבוא האתרוג
הכלנית/הנורית
ביה''ח אסותא
צומת עד הלום/כביש 4
צומת שדה עוזיהו/כביש 4
צומת ברכיה
צומת נהורה/עוצם
צומת רווחה
אזור תעשיה
יהודה/חברון
יהודה/חן
תלמוד תורה/עוזיהו
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
ירושלים/שמעון
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
יהודה/פלמ''ח
יהודה/המכבים
יהודה/הספורט
מרכז צעירים/יאשיהו
סלעית/יסעור
סלעית/דוכיפת
סלעית/אגמית
מואב/הגלעד
מואב/נוף
מואב/לשם
מלון יפה נוף
שאלות ותשובות לגבי קו 560
מתי מתחיל לפעול קו 560?
קו 560 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 560 מפסיק לעבוד?
קו 560 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 560?
כדי לראות מתי קו אשדוד←ערד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←ערד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 560 (אשדוד←ערד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←ערד (אשדוד←ערד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 560 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 560 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 560 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 560 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 560
קו האוטובוס 560, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 14:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:30 | 15 - 240 |
ב׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ג׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ד׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ה׳ | 14:00 - 23:30 | 30 - 240 |
ו׳ | 08:30 - 14:30 | 10 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל560 (מ מקיף א'/מורדי הגטאות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 560 (אשדוד←ערד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 560
תעריף הנסיעה ב560 (אשדוד←ערד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
560 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 560 היא מקיף א'/מורדי הגטאות והתחנה האחרונה היא מלון יפה נוף.
קו 560 (אשדוד←ערד) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 560. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 560.
מעקב אחר קו האוטובוס 560 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 560 (אשדוד←ערד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 560 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 560 ב-ישראל
560 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 10 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 745 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים