קו 407
ירושלים←נתניה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 407 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 407 (ירושלים←נתניה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים במסוף עין התכלת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 407 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נתניה (25 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
בן גוריון/שערי ירושלים
צומת אודים
פנחס לבון/גולדה מאיר
פנחס לבון/ישראל בר יהודה
משטרה/בן צבי
שד. בן צבי/שמחה ארליך
שד. בן צבי/היהלומן אברהם
עובדיה בן שלום/רמב''ם
פתח תקווה/אצ''ל
פתח תקווה/טיומקין
דרך רזיאל/הרצל
דרך רזיאל/מלחמת ששת הימים
דרך רזיאל/הרב ריינס
עמק חפר/אליהו גולומב
נחום סוקולוב/עמק חפר
הרצוג/עובדיה מברטנורא
הרב הרצוג/שד. ניצה
מרכז רפואי לניאדו/ילדים
בית חולים לניאדו
הרב מיימון/מוריה
קמיל הויסמנס/בלפור
המלכים/הרב מיימון
מסוף עין התכלת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 407
מתי מתחיל לפעול קו 407?
קו 407 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 407 מפסיק לעבוד?
קו 407 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 407?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 407 (ירושלים←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נתניה (ירושלים←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 407 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 407 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 407 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 407 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 407
קו 407 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 14:00 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:15 | 45 |
ב׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ג׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ד׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ה׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ו׳ | 11:00 - 14:00 | 180 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל407 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 407 (ירושלים←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 407
תעריף הנסיעה ב407 (ירושלים←נתניה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
407 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 407 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא מסוף עין התכלת/הורדה.
קו 407 (ירושלים←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 407. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 407.
מעקב אחר קו האוטובוס 407 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 407 (ירושלים←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 407 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 407 ב-ישראל
407 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 968 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 555 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3#/ לוח זמנים
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים