קו 7
דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 7 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) יש 8 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדפנה/התדהר ומסתיים ברכבת רעננה דרום/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה (8 תחנות)
דפנה/התדהר
דפנה/דולב
קניון רננים/התעשייה
התדהר/התעשיה
שדרות וייצמן/עקיבא
מחלף רעננה צפון
מסוף רעננה/צומת רעננה
רכבת רעננה דרום/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-15:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-19:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו האוטובוס 7, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:40 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:40 - 19:10 | 30 - 60 |
ב׳ | 15:40 - 19:10 | 30 - 60 |
ג׳ | 15:40 - 19:10 | 30 - 60 |
ד׳ | 15:40 - 19:10 | 30 - 60 |
ה׳ | 15:40 - 19:10 | 30 - 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
7 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 7 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא רכבת רעננה דרום/הורדה.
קו 7 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (דפנה/התדהר←רכבת רעננה דרום/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 81 - הר המוריה/הר סיני-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 459 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->ת. רכבת בית שמש-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 149 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 30 - הברזל/החורש-באר שבע<->בית הקשתות-לקיה-11/ לוח זמנים
- 249 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 608 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 501 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 89 - קרית חינוך רבין-הרצליה<->צה''ל/היורה-הרצליה-2#/ לוח זמנים