קו 10א
הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10א של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 10א (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהבאר/תנובה ומסתיים בת. רכבת מלאכי יואב/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה (29 תחנות)
הבאר/תנובה
מסעף קריית מלאכי/בן גוריון
בי''ס הראל/יגאל הורוביץ
יגאל הורוביץ/ז'בוטינסקי
יגאל הורוביץ/הרימון
יגאל הורביץ/הרב מילובביץ
שדרות בן גוריון/יגאל הורביץ
בן גוריון/נחלת הר חב''ד
שדרות וייצמן/שדרות דוד בן גוריון
וייצמן/בר יהודה
שד. בר יהודה/ורדימון
שדרות בר יהודה/כנען
ז'בוטינסקי/הכרמל
ז'בוטינסקי/הגליל
עיריית קרית מלאכי/ז'בוטינסקי
רש''י/בן גוריון
מנחם בגין/שער העיר
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת מלאכי לצפון/כביש 40
צומת ערוגות
מסעף ערוגות
מכללת אחוה
צומת אחים
צומת ראם מסמיה
מסעף שער אברהם
פארק תעשיות ראם
צומת כפר הרי''ף
ת.רכבת מלאכי-יואב/כביש 3836
ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 10א
מתי מתחיל לפעול קו 10א?
קו 10א מתחיל לפעול ב-10:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10א מפסיק לעבוד?
קו 10א מפסיק לפעול ב-12:00 בשישי
מתי מגיע קו 10א?
כדי לראות מתי קו הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10א (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10א של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10א
קו האוטובוס 10א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 10:40 - 19:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:40 - 19:50 | 55 - 65 |
ב׳ | 10:40 - 19:50 | 55 - 65 |
ג׳ | 10:40 - 19:50 | 55 - 65 |
ד׳ | 10:40 - 19:50 | 55 - 65 |
ה׳ | 10:40 - 19:50 | 55 - 65 |
ו׳ | 11:00 - 12:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל10א (מ הבאר/תנובה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10א (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10א
תעריף הנסיעה ב10א (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
10א (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 10א היא הבאר/תנובה והתחנה האחרונה היא ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה.
קו 10א (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10א.
מעקב אחר קו האוטובוס 10א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10א (הבאר/תנובה←ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10א ב-ישראל
10א - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 323 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יצחק שמיר/אחת עשרה נקודות-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 55 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוקדה-שוקדה-11/ לוח זמנים
- 16 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמי יפה-תלמי יפה-1#/ לוח זמנים
- 10 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 7א - דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-23/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 2 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 451 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 7א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 91 - התחייה/עזרא-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 76 - קדמה/מרכז-קדמה<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 13 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 10 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 5 - תחנה רכבת שדרות/רציפים-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 96 - רמב''ם/הרב הרצוג-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 63 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->לוזית מרכז ב-לוזית-1#/ לוח זמנים