קו 113
ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 113 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 113 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בוולפסון/קפלן ומסתיים בבריכה/עמק דותן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 113 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (28 תחנות)
וולפסון/קפלן
משרד ראש הממשלה/דרך רופין
קפלן/רופין
הכנסת/קפלן
גן הורדים/זוסמן
בית המשפט העליון/זוסמן
חניון הלאום
בנייני האומה/הנשיא השישי
שדרות שז''ר/בנייני האומה
מחלף בית חורון
מחסום מכבים
צומת מכבים רעות
שד. החשמונאים/שומרי החומות
דם המכבים/צאלון
עירייה
דם המכבים/תלתן
תלתן/ד''ר משה סנה
לבונה /פיקוס
עמק דותן/לבונה
עמק החולה /עמק דותן
קאנטרי סנטר/עמק החולה
עמק החולה/גינת החולה
עמק יזרעאל/נחל צין
מרכז שרבט/עמק החולה
נחל פארן/עמק החולה
דרך יאיר פרג/עמק דותן
עמק דותן/נחל געתון
בריכה/עמק דותן
שאלות ותשובות לגבי קו 113
מתי מתחיל לפעול קו 113?
קו 113 מתחיל לפעול ב-15:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 113 מפסיק לעבוד?
קו 113 מפסיק לפעול ב-17:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 113?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 113 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 113 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 113 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 113 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 113 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 113
קו 113 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 15:00 - 17:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:00 - 17:20 | 20 |
ב׳ | 15:00 - 17:20 | 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:00 - 17:20 | 20 |
ה׳ | 15:00 - 17:20 | 20 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל113 (מ וולפסון/קפלן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 113 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 113
תעריף הנסיעה ב113 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
113 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 113 היא וולפסון/קפלן והתחנה האחרונה היא בריכה/עמק דותן.
קו 113 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 113. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 113.
מעקב אחר קו האוטובוס 113 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 113 (ירושלים←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 113 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 113 ב-ישראל
113 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים