117 Γραμμή
Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 117 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 117 λεωφορείο (Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada) έχει 46 στάσεις αναχωρεί από Τερμα 117 (Βαρη) - Barh και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 115,116,117,120 (Γλυφαδα) - Glyfada.
Επιλέξτε 117 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada (46 στάσεις)
Τερμα 117 (Βαρη) - Barh
1η Αιγαιου - 1st Aigaioy
2η Αιγαιου - 2nd Aigaioy
1η Τριπτολεμου - 1st Triptolemoy
2η Τριπτολεμου - 2nd Triptolemoy
3η Τριπτολεμου - 3rd Triptolemoy
4η Τριπτολεμου - 4th Triptolemoy
1η Δυρραχιου - 1st Dyrraxioy
Εκκλησια Βαρης - Ekklhsia Barhs
Αστυνομια - Astynomia
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Κυπρου - Kyproy
Αριστογειτονος - Aristogeitonos
Σουνιου - Soynioy
Πλ. Βαρκιζας - Pl. Barkizas
Μυστραλ - Mystral
Καναρια - Kanaria
Καμπινγκ Βαρκιζας - Camping Barkizas
Β' Λιμανακια - B' Limanakia
Α' Λιμανακια - A' Limanakia
Λιμνη - Limnh
Αγ. Παντελεημων - Ag. Pantelehmon
Πλαζ Βουλιαγμενης - Plaz Boyliagmenhs
Λιμενικη Αστυνομια - Limenikh Astynomia
Απολλωνος - Apollonos
Βακχου - Bakxoy
Αεροπορια - Aeroporia
Στροφη Καβουριου - Strofh Kaboyrioy
Διασταυρωση Καβουριου - Diastayrosh Kaboyrioy
Ουρανου - Oyranoy
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Ξεν. Καβουρι - Xen. Kaboyri
Πηγαδακια - Phgadakia
Β' Πλαζ Βουλας - B' Plaz Boulas
Γαληνη - Galhnh
Μοντε Καρλο - Monte Karlo
Πευκο - Peyko
Νηρεως - Nhreos
Νοσοκομειο - Nosokomeio
Α' Πλαζ Βουλας - A' Plaz Boylas
Πικπα - Pikpa
Αστερια - Asteria
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Αντωνοπουλου - Antonopoyloy
Πλ. Γλυφαδας - Pl. Glyfadas
Αφετηρια 115,116,117,120 (Γλυφαδα) - Glyfada
117 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 117 λεωφορείο;
117 ξεκινάει λειτουργία στις 06:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 117 λεωφορείο;
117 σταματάει λειτουργία στις 22:00 τη Κυριακή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 117 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 117 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 117 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 117 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 117 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 117 λεωφορείο - Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada
Δρομολόγια γραμμής 117 λεωφορείο
117 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:00 - 22:55
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:00 - 22:55 | 20 - 35 |
Τρι | 06:00 - 22:55 | 20 - 35 |
Τετ | 06:00 - 22:55 | 20 - 35 |
Πεμ | 06:00 - 22:55 | 20 - 35 |
Παρ | 06:00 - 22:55 | 20 - 35 |
Σαβ | 06:00 - 22:55 | 40 - 45 |
Κυρ | 07:40 - 22:00 | 45 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 117 (από το Τερμα 117 (Βαρη) - Barh), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 117 (Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
117 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 117 (Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
117 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 117 λεωφορείο είναι Τερμα 117 (Βαρη) - Barh και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 115,116,117,120 (Γλυφαδα) - Glyfada. 117 (Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 117 έχει 46 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 58 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 117 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 117 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 117 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 117 (Βαρη - Βουλιαγμενη - Γλυφαδα / Varh - Voyliagmenh - Glyfada) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 117 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 117, στην Αθήνα
117 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 911 - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 747 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Β12 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- 711 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΖΩΦΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 806 - ΣΧΙΣΤΟ - ΚΑΡΑΒΑΣ - ΣΤ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 405 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 219 - ΣΤ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ST. KALLITHEA - AG. DIMITRIOS/ Πρόγραμμα
- 816 - ΤΑΥΡΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ/ Πρόγραμμα
- 892 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΙΛΙΟΝ/ Πρόγραμμα
- 824 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 305 - ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)/ Πρόγραμμα
- 861Β - ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ/ Πρόγραμμα
- 057 - ΛΟΦΟΣ ΣΚΟΥΖΕ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 209 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΣΥΝΤΑΓΜΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 733 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 817 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΜΑΝΔΡΑ/ Πρόγραμμα
- X96 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ [EXPRESS] / PEIRAIAS - AEROLIMENAS ATHINON [EXPRESS]/ Πρόγραμμα