911 Γραμμή
Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 911 (Ενημερώθηκε)
Το 911 (Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων) είναι μια κυκλική γραμμή με 22 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 219,911,911α (Καλλιθεα) - St. Kallithea.
Επιλέξτε 911 σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων (22 στάσεις)
Αφετηρια 219,911,911α (Καλλιθεα) - St. Kallithea
Πλ. Κυπρου - Pl. Kyproy
Πλ. Δαβακη - Pl. Davakh
Σκρα - Skra
Κ.Ε.Α.Τ. Πρ.Οικος Τυφλων - K.E.A.T. Pr.Oikos Tyflon
Αγ. Ελεουσα - Ag.Eleousa
Μεταμορφωση - Metamorfosh
11η Καλλιθεας - 11th Kallitheas
10η Καλλιθεας - 10th Kallitheas
9η Καλλιθεας - 9th Kallitheas
Φαρος Τυφλων - Faros Tyflon
Αθηνας - Athinas
Σωκρατους - Sokratoys
Σπαρτη - Sparth
9η Καλλιθεας - 9th Kallitheas
Ασλανογλου - Aslanogloy
Αστυνομια - Astynomia
Αγ. Ελεουσα - Ag. Eleoysa
Κ.Ε.Α.Τ. Πρ.Οικος Τυφλων - K.E.A.T. Pr.Oikos Tyflon
Σκρα - Skra
Πλ. Κυπρου - Pl. Kyproy
Αφετηρια 219,911,911α (Καλλιθεα) - St. Kallithea
911 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 911 ;
911 ξεκινάει λειτουργία στις 07:20 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 911 ;
911 σταματάει λειτουργία στις 20:35 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 911 ;
Πότε έρχεται η γραμμή Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 911 σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 911 σταθμός.
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 911 (από το Αφετηρια 219,911,911α (Καλλιθεα) - St. Kallithea), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων , των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 911 (Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων) και παρακολουθήστε το καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες τώρα.
911 γραμμή ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 911 (Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του .
911
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 911 είναι Αφετηρια 219,911,911α (Καλλιθεα) - St. Kallithea και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 219,911,911α (Καλλιθεα) - St. Kallithea. 911 (Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 911 έχει 22 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 18 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 911 σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια για τη γραμμή 911 για το ταξίδι σας.
Γραμμή 911 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 911 (Σταθ. Καλλιθεας - Ιδρ. Τυφλων) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 911 ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και μην χάσετε ποτέ το σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε , συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 911, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 705 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΠΛ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 619 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 526 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΕΦΑΛΑΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA- KEFALARI/ Πρόγραμμα
- 300 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 117 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΒΑΡΗ / GLYFADA - VOULIAGMENI - VARI/ Πρόγραμμα
- 242 - ΣΤ. ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KATECHAKI - POLITECHNIOUPOLI/ Πρόγραμμα
- 204Β - ΕΚΕΜΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ Πρόγραμμα
- Ε90 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ (ΣΧΟΛ. EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 711 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΖΩΦΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 832 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 701 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 735 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΖΕΦΥΡΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 755Β - ΑΧΑΡΝΑΙ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ-ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ ΜΕΣΩ ΧΑΡΑΥΓΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 725 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (ΠΛ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 750 - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 800 - ΝΙΚΑΙΑ - ΣΤ. ΝΙΚΑΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 550 - Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ / P. FALIRO - KIFISIA/ Πρόγραμμα
- 819 - ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ/ Πρόγραμμα
- 115 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΙΤΣΙ / GLYFADA - VOULIAGMENI - KITSI/ Πρόγραμμα
- 051 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΜΕΣΩ ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤ.) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - OMONOIA (VIA AKAD. PLAT.)/ Πρόγραμμα