קו 124
טירה←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 124 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 124 (טירה←תל אביב-יפו) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמוביל/טארק עבד אל חי ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 124 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טירה←תל אביב-יפו (25 תחנות)
המוביל/טארק עבד אל חי
חט''ב א/עבד אל חי
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
טארק עבד אל חי/באב אל ח'אן
טארק עבד אלי חי/עומר בן אל ח'טאב
בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי
איזור תעשיה
'טירה א
צומת טירה
צומת כוכב יאיר
צומת אייל
כביש 55/דרך המוביל
צומת אלישמע
צומת נווה ירק
צומת עדנים לדרום
מחלף ירקון
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
קריית החינוך/דרך נמיר
דרך נמיר/שד' קק''ל
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
תיכון חדש רבין/דרך נמיר
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 124
מתי מתחיל לפעול קו 124?
קו 124 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 124 מפסיק לעבוד?
קו 124 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 124?
כדי לראות מתי קו טירה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טירה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 124 (טירה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טירה←תל אביב-יפו (טירה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 124 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 124 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 124 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 124 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 124
קו 124 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 19:30 | 30 - 150 |
ב׳ | 06:00 - 17:00 | 30 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 19:30 | 30 - 150 |
ה׳ | 06:00 - 19:30 | 30 - 150 |
ו׳ | 06:20 - 13:30 | 40 - 150 |
ש׳ | 21:00 - 22:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל124 (מ המוביל/טארק עבד אל חי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 124 (טירה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 124
תעריף הנסיעה ב124 (טירה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
124 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 124 היא המוביל/טארק עבד אל חי והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 124 (טירה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 124. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 124.
מעקב אחר קו האוטובוס 124 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 124 (טירה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 124 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 124 ב-ישראל
124 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 18 - דפנה/התדהר-רעננה<->סלעית/שכונה צפונית-סלעית-1#/ לוח זמנים
- 22 - המרכבה/הבנאי-חולון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 278 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 96 - דוד שמעוני/לאה גולדברג-הרצליה<->בר כוכבא/הצנחנים-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 669 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 7 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-1#
- 624 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 280 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 56 - העצמאות/ הרצל-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 36 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים