קו 166
רחובות←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 166 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 166 (רחובות←רמת גן) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית רחובות/רציפים ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 166 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←רמת גן (51 תחנות)
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרניחובסקי/ברנר
טשרניחובסקי/ארלוזורוב
טשרנחובסקי/לוי אשכול
טשרניחובסקי/בית ספר אורט
יעקבי/הרצל
מסוף אגד אושיות
שדרות הקיבוצים/צבי אפל
לח''י/חיים ברלב
חיים בר לב/מוקסיי
ישראל בלקינד/משה פורר
דרך ירושלים/שרגא בן ארי
ירושלים/מגיני הגליל
ירושלים/לח''י
ירושלים/זכריה מדאר
בי''ס רמת אלון
זכריה מדאר/ההגנה
ההגנה/לח''י
סירני/ההגנה
סירני/גורודסקי
גורודיסקי/מנוחה ונחלה
יעקב/מקס נורדאו
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
מחלף גנות/כביש 4
מחלף מסובים
עמק האלה/דרך שיבא
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 166
מתי מתחיל לפעול קו 166?
קו 166 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 166 מפסיק לעבוד?
קו 166 מפסיק לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 166?
כדי לראות מתי קו רחובות←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 166 (רחובות←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←רמת גן (רחובות←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 166 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 166 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 166 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 166 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 166
קו 166 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:40 - 06:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ב׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ה׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל166 (מ ת. מרכזית רחובות/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 166 (רחובות←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 166
תעריף הנסיעה ב166 (רחובות←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
166 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 166 היא ת. מרכזית רחובות/רציפים והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 166 (רחובות←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 166. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 166.
מעקב אחר קו האוטובוס 166 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 166 (רחובות←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 166 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 166 ב-ישראל
166 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 49 - שוק עירוני-דימונה<->אצטדיון טרנר-באר שבע-2א/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 6 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 988 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים