קו 2
אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 2 (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא שאול/אדמורי ויזניץ ומסתיים בדרך הרמ''ז/מפעל הש''ס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס (50 תחנות)
אבא שאול/אדמורי ויזניץ
אבא שאול ב
בית כנסת/אבא שאול
אבא שאול א
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
כנסת יחזקאל/כנסת מרדכי
כנסת יחזקאל א
כנסת יחזקאל ב
אדמורי ויזניץ/כנסת יחזקאל
אדמורי ויזניץ/אבא שאול
אוהב ישראל/הרב שך
אוהב ישראל/בי''ס דרך אמותינו
קדושת לוי/ברוק
קדושת לוי ד
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי ב
קדושת לוי א
בית כנסת ויז'ניץ/קדושת לוי
קדושת לוי/שלום רב
בית כנסת חסד לאברהם/קדושת לוי
קדושת לוי/אוהל שרה
מרכז חירום/אוהל שרה
אהל שרה/בנין דוד
קרית חינוך/בניין דוד
סנטר גארדן
מרכז מסחרי לב ביתר/הר''ן
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/דרך האר''י
עירייה
רבי עקיבא / סלונים
בית יעקב אהבת חסד
בית כנסת קרלין/חת''ם סופר
חתם סופר / חזו'א
חזון איש/ חתם סופר
חזון איש/אריאלי
תלמודי תורה/אריאלי
מתנ''ס עירוני/רבי נחמן מברסלב
הרבי מזוועהיל/מעלות גאוני בריסק
זוועהיל א
בית כנסת משכן הקודש/אש קודש
אש קודש/הרבי מלובביץ
הרב אוירבאך/הרבי מנדבורנא
הרב אוירבאך/חלקת יואב
כף החיים/מעלות טשכנוב
כף החיים א
אגרות משה/מעלות רבי הלל
אגרות משה / קנייבסקי
דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 23:50 | 8 - 12 |
ב׳ | 00:15 - 23:50 | 8 - 12 |
ג׳ | 06:00 - 23:48 | 10 - 15 |
ד׳ | 00:15 - 23:50 | 8 - 12 |
ה׳ | 00:15 - 23:50 | 8 - 12 |
ו׳ | 00:15 - 16:30 | 7 - 15 |
ש׳ | 21:30 - 23:50 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ אבא שאול/אדמורי ויזניץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
2 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 2 היא אבא שאול/אדמורי ויזניץ והתחנה האחרונה היא דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס.
קו 2 (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (אבא שאול/אדמורי ויזניץ←דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 348 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 107 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים