קו 291
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 291 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 291 (ביתר עילית←ירושלים) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הרמז/סדיגורא ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 291 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (27 תחנות)
דרך הרמז/סדיגורא
קנייבסקי/בבא סאלי
בית הכנסת זכור לאברהם/הרב קעניג
הרב קעניג/מעלות רבי הלל
הדף היומי/מעלות טשכנוב
הרבי מלובביץ/הרבי מנדבורנא
אש קודש/הרבי מלובביץ
אש קודש/ריב''ז
זוועהיל א
הרבי מזוועהיל/מעלות גאוני בריסק
ברסלב/אודיטוריום
אריאלי/ריב'ז
חזו''א/אריאלי
חזו'א / חתם סופר
חתם סופר/חזו'א
חתם סופר/ המודעי
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
רבי עקיבא/אור החיים
עירייה
מכון לציון ברינה
דרך האר''י/ כביש 375
גשר המיתרים/שד' הרצל
ירמיהו/הצבי
ירמיהו/שמגר
שמגר/אוהל יהושע
שפע חיים/דורש טוב
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 291
מתי מתחיל לפעול קו 291?
קו 291 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 291 מפסיק לעבוד?
קו 291 מפסיק לפעול ב-16:25 בשישי
מתי מגיע קו 291?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 291 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 291 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 291 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 291 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 291 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 291
קו 291 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 16:25 | 10 - 30 |
ש׳ | 21:10 - 23:45 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל291 (מ דרך הרמז/סדיגורא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 291 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 291
תעריף הנסיעה ב291 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
291 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 291 היא דרך הרמז/סדיגורא והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 291 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 291. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 291.
מעקב אחר קו האוטובוס 291 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 291 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 291 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 291 ב-ישראל
291 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - מזכירות-נווה מיכאל<->כביש 3855/כביש 38-מפעלי נחם הר טוב-10נווה מיכאל ↔ מפעלי נחם הר טוב/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 3 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים