Linka 339
Praha,Budějovická - Týnec nad Sázavou,Železniční stanice
ARRIVA PRAHA s.r.o
Jízdní řád a zastávky ARRIVA PRAHA s.r.o 339 autobus (Aktualizováno)
339 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Týnec N.Sáz., Žel.St. a končí v Kamenice, Kult.Dům.
Přehled jízdního řádu 339 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 04:20. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 339 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kamenice,Kult.Dům (10 zastávek)
Týnec N.Sáz., Žel.St.
Týnec N.Sáz., Zbořený Kostelec, Hrad
Týnec N.Sáz., Čisté Potoky
Týnec N.Sáz., Čakovice
Řehenice, Dařbože
Řehenice, Babice
Kamenice, Kuklík
Kamenice, Ládví
Kamenice, Valnovka
Kamenice, Kult.Dům
339 Často kladené dotazy
V kolik začne 339 autobus fungovat?
Služby na 339 autobus začínají v 04:20 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 339 autobus fungovat?
Služby na 339 autobus končí v 04:20 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 339 autobus?
Kdy přijde linka Praha,Budějovická - Týnec nad Sázavou,Železniční stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha,Budějovická - Týnec nad Sázavou,Železniční stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 339 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 339. autobus zastávka.
339 autobus Jízdní řád
339 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 04:20
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:20 | Jediný odjezd |
út | 04:20 | Jediný odjezd |
st | 04:20 | Jediný odjezd |
čt | 04:20 | Jediný odjezd |
pá | 04:20 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro ARRIVA PRAHA s.r.o autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 339 (od Týnec N.Sáz., Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 339 v reálném čase. (Kamenice,Kult.Dům) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA PRAHA s.r.o.
Jízdné za linku 339 autobus
Ceny ARRIVA PRAHA s.r.o 339 (Kamenice,Kult.Dům) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA PRAHA s.r.o najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA PRAHA s.r.o.
339 (ARRIVA PRAHA s.r.o)
První zastávka 339 autobus cesty je Týnec N.Sáz., Žel.St. a poslední zastávka je Kamenice, Kult.Dům. 339 (Kamenice,Kult.Dům) je v provozu během víkendy.
Další informace: 339 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA PRAHA s.r.o navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 339 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 339 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 339 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 339 (Kamenice,Kult.Dům) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 339 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA PRAHA s.r.o autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA PRAHA s.r.o nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA PRAHA s.r.o a jakýkoli autobus, včetně linky 339, v Praha
339 - Alternativní cíle
ARRIVA PRAHA s.r.o linky v Praha
- 341 - Praha,Obchodní náměstí - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 362 - Praha,Budějovická - Jílové u Prahy,náměstí/ Jízdní řád
- 146 - Želivského - Vinice Hrdlořezy/ Jízdní řád
- 211 - Nádraží Klánovice - Sídliště Rohožník/ Jízdní řád
- 209 - Letňany - Ve Žlíbku - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 490 - Strančice - Ondřejov - Stříbrná Skalice/ Jízdní řád
- 273 - Depo Hostivař - Sídliště Skalka/ Jízdní řád
- 224 - Dolnopočernický hřbitov - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 445 - Březová-Oleško - Vrané nad Vltavou - Jílové u Prahy/ Jízdní řád
- 960 - Praha,Budějovická - Březová-Oleško,Oleško/ Jízdní řád
- 327 - Praha,Opatov - Jesenice/ Jízdní řád
- 264 - Sudějovická - Hulická/ Jízdní řád
- 658 - Neratovice - Veliká Ves - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 677 - Úvaly - Vyšehořovice - Nehvizdy/ Jízdní řád
- 208 - Depo Hostivař - Obchodní centrum Štěrboholy - Vinice Dolní Počernice/ Jízdní řád
- 391 - Praha,Nádraží Klánovice - Úvaly,žel.st./ Jízdní řád
- 333 - Praha,Kačerov - Březová-Oleško,Oleško/ Jízdní řád
- 441 - Jílové u Prahy - Jílové u Prahy,Luka pod Medníkem/ Jízdní řád
- 479 - Neratovice,Korycany - Veliká Ves - Neratovice/ Jízdní řád
- 383 - Praha,Háje - Chocerady/ Jízdní řád