קו 47
אכסאל←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 47 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 47 (אכסאל←עפולה) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל במועדון פיס לגיל הזהב ומסתיים בבית חולים העמק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 47 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אכסאל←עפולה (21 תחנות)
מועדון פיס לגיל הזהב
מועצה מקומית
בנק מרכנתיל
אכסאל 11
בית ספר ראנד/איכסאל
מחלף איכסאל
מסעף תל עדשים
מכללת עמק יזרעאל
מסעף מזרע
מסעף כפר גדעון
מסעף בלפוריה
צומת עוקף עפולה/מעונות הסטודנטים
אשכול פיס/חטיבה תשע
מכבי אש/חטיבה תשע
היכל התרבות/חטיבה תשע
הנשיא וייצמן/כיכר העצמאות
ת.מרכזית עפולה/הורדה
ת.מרכזית עפולה/רציפים
הספרייה העירונית/יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
בית חולים העמק
שאלות ותשובות לגבי קו 47
מתי מתחיל לפעול קו 47?
קו 47 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 47 מפסיק לעבוד?
קו 47 מפסיק לפעול ב-15:40 בשישי
מתי מגיע קו 47?
כדי לראות מתי קו אכסאל←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אכסאל←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 47 (אכסאל←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אכסאל←עפולה (אכסאל←עפולה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 47 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 47 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 47 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 47 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 47
קו 47 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 23:10 | 30 |
ב׳ | 05:40 - 23:10 | 30 |
ג׳ | 05:40 - 23:10 | 30 |
ד׳ | 05:40 - 23:10 | 30 |
ה׳ | 05:40 - 23:10 | 30 |
ו׳ | 05:40 - 15:40 | 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:10 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל47 (מ מועדון פיס לגיל הזהב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 47 (אכסאל←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 47
תעריף הנסיעה ב47 (אכסאל←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
47 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 47 היא מועדון פיס לגיל הזהב והתחנה האחרונה היא בית חולים העמק.
קו 47 (אכסאל←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 47. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 47.
מעקב אחר קו האוטובוס 47 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 47 (אכסאל←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 47 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 47 ב-ישראל
47 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 19 - מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה<->סולם/כביש 7155-סולם שונם-11/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 83א - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 20 - שוק עירוני-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-20/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 13 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית אבות משלב/ז'בוטינסקי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 68 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->נופית/יציאה-נופית-20/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים
- 1 - מרכז תרבות-דאלית אל כרמל<->דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל-20/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 305 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->צרכנייה-נהלל-10/ לוח זמנים