קו 50
יקנעם עילית←עספיא
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 50 (יקנעם עילית←עספיא) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהקידמה/העוצמה ומסתיים בשכונת הבדואים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יקנעם עילית←עספיא (42 תחנות)
הקידמה/העוצמה
צומת יקנעם/מושבה
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
הצאלים/האורנים
הצאלים/היקינטון
הצאלים/דקל
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
שדרות יצחק רבין / ירדן
שד.רבין/הירדן
צומת יקנעם מערב
מסעף אליקים
מחלף אליקים
תיכון אורט
צומת אלמחרקה
מסעף עוקף דליה
מרכז מסחרי
מגרש כדורגל
בית ספר חטיבת ביניים
בית עלמין
מרכז הדרכה
מועצה מקומית
מרכז העיר 1
בנק הפועלים
שכונת ואדי אל פאש
בנק לאומי
מרכז מסחרי
מרכז גביה
תיכון אורט רונסון
ביטוח לאומי
כביש ראשי 2
כביש ראשי 3
כביש ראשי 4
מתנ''ס
אלאונטוש
מועצה מקומית
כיכר המזרקה
בית עלמין צבאי
מרכז מסחרי
שכונת הבדואים
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-06:45 בשישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-16:50 בשישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו יקנעם עילית←עספיא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יקנעם עילית←עספיא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (יקנעם עילית←עספיא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יקנעם עילית←עספיא (יקנעם עילית←עספיא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 50 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו 50 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 09:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 23:00 | 30 - 135 |
ב׳ | 15:05 - 23:00 | 125 - 175 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 09:30 - 23:00 | 30 - 135 |
ה׳ | 09:30 - 23:00 | 30 - 135 |
ו׳ | 06:45 - 16:50 | 45 - 175 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ הקידמה/העוצמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (יקנעם עילית←עספיא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (יקנעם עילית←עספיא) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
50 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 50 היא הקידמה/העוצמה והתחנה האחרונה היא שכונת הבדואים.
קו 50 (יקנעם עילית←עספיא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (יקנעם עילית←עספיא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 27 - אבא חושי/פארק הכרמל-חיפה<->בית אורן/מרכז-בית אורן-11/ לוח זמנים
- 76 - 'טולדנו א-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->התעשייה-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->מקלט-בית לחם הגלילית-11/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 11 - התעשייה/החרט-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 248 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ערערה/כניסה-ערערה-20/ לוח זמנים
- 59 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 411 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 6א - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-11/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים