קו 59
בנימינה-גבעת עדה←ג'ת
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 59 (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך המסילה/ששת הימים ומסתיים בקופ''ח כללית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 59 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←ג'ת (25 תחנות)
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
דרך הנדיב/דרך הים
דרך הבנים/דרך משמרות
דרך הבנים/יד לשילוב
המייסדים/דרך הבנים
המייסדים/תלפיות
צומת מנשה
'גן שומרון ד
צומת עין שמר
צומת שער מנשה
צומת נרבתה
צ.מאור
צומת מצר
באקה/כניסה צפונית
אלקודס/חממה
וייצמן י''ב
אלקודס/סלאח אלדין
צומת הדואר
אלקודס/אלמקריזי
אזור תעשייה
צומת ג'ת
קופ''ח כללית
שאלות ותשובות לגבי קו 59
מתי מתחיל לפעול קו 59?
קו 59 מתחיל לפעול ב-13:30 בשישי
באיזו שעה קו 59 מפסיק לעבוד?
קו 59 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 59?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←ג'ת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←ג'ת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 59 (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←ג'ת (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 59 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 59 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 59 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 59 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 59
קו 59 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 15:40 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:40 - 19:45 | 35 - 90 |
ב׳ | 15:40 - 19:45 | 35 - 90 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:40 - 19:45 | 35 - 90 |
ה׳ | 15:40 - 19:45 | 35 - 90 |
ו׳ | 13:30 - 14:30 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל59 (מ דרך המסילה/ששת הימים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 59 (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 59
תעריף הנסיעה ב59 (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
59 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 59 היא דרך המסילה/ששת הימים והתחנה האחרונה היא קופ''ח כללית.
קו 59 (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 59. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 59.
מעקב אחר קו האוטובוס 59 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 59 (בנימינה-גבעת עדה←ג'ת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 59 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 59 ב-ישראל
59 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 318 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים