קו 6
9004/5026←בית ספר נעמ''ת
שאמ (Nazareth-unbs)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של שאמ (Nazareth-unbs) (מעודכן)
בקו 6 (9004/5026←בית ספר נעמ''ת) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב9004/5026 ומסתיים בבית ספר נעמ''ת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: 9004/5026←בית ספר נעמ''ת (30 תחנות)
9004/5026
אלכרום/יציאה
5026/5032
אלכרום/5026
5026/5029
5022/5026
אל כורום/5026
בית חולים אנגלי
אל ואדי אל ג'וואני/6140
בית עלמין
בית חולים אנגלי
בי''ס אבן חלדון
פאולוס השישי ג
תחנה מרכזית נצרת
פאולוס השישי
פאולוס השישי/הגליל
הגליל/אל סאלם
הגליל/שכונת נמסאווי
בי''ס סנט ג'וזף
הגליל
הגליל/סאפוריה
משטרה פיקוד צפון
כיכר אלקשלה
7012/7015
רחוב 7106/כרם אל ג'מאל
7017/7106
אלבשארה 1
אלבשארה 2
אלבשארה 4
בית ספר נעמ''ת
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-22:00 בראשון
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו 9004/5026←בית ספר נעמ''ת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו 9004/5026←בית ספר נעמ''ת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (9004/5026←בית ספר נעמ''ת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9004/5026←בית ספר נעמ''ת (9004/5026←בית ספר נעמ''ת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של שאמ (Nazareth-unbs) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 60 - 90 |
ב׳ | 06:00 - 22:45 | 30 - 80 |
ג׳ | 06:00 - 22:45 | 30 - 40 |
ד׳ | 06:00 - 22:45 | 30 - 40 |
ה׳ | 06:00 - 22:45 | 30 - 80 |
ו׳ | 06:00 - 22:45 | 25 - 40 |
ש׳ | 06:30 - 22:45 | 30 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס שאמ (Nazareth-unbs)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ 9004/5026), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (9004/5026←בית ספר נעמ''ת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על שאמ (Nazareth-unbs) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (9004/5026←בית ספר נעמ''ת) של שאמ (Nazareth-unbs) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של שאמ (Nazareth-unbs), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של שאמ (Nazareth-unbs).
6 (שאמ (Nazareth-unbs))
התחנה הראשונה של קו 6 היא 9004/5026 והתחנה האחרונה היא בית ספר נעמ''ת.
קו 6 (9004/5026←בית ספר נעמ''ת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של שאמ (Nazareth-unbs), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (9004/5026←בית ספר נעמ''ת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של שאמ (Nazareth-unbs) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור שאמ (Nazareth-unbs) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של שאמ (Nazareth-unbs) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
6 - כיוונים חלופיים
קווי שאמ (Nazareth-unbs) בישראל
- 40 - האצטדיון-נוף הגליל<->האצטדיון-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 56 - אלג'ליל/כניסה צפונית-נצרת<->גן טכנולוגי/כניסה ראשית-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 87 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->אל וערה 1-עין מאהל-2#/ לוח זמנים
- 65 - בנה ביתך 2-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-3#/ לוח זמנים
- 39 - האדמו''ר מבעלזא/כניסה-נוף הגליל<->שוק-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 71 - כפר כנא 15-כפר כנא<->בנה ביתך 2-כפר כנא-1#/ לוח זמנים
- 91 - בית ספר שנלר-נצרת<->1019/אל פאח'ורה-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 7 - יפיע/תחנת קצה-יפיע<->בית חולים איטלקי 6-נצרת-1#/ לוח זמנים
- 69 - בית חולים אנגלי-נצרת<->בית חולים אנגלי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 16 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס אינגיליה-נצרת<->פאולוס השישי/הגליל-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 32 - גן ילדים/רותם-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 42 - גולן/הגיא-נוף הגליל<->יפיע ד'/יציאה-יפיע-1#/ לוח זמנים
- 111 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-1#/ לוח זמנים
- 42 - יפיע ד'/יציאה-יפיע<->מרכז רסקו-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 57 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->מרכז מסחרי-נצרת-3#/ לוח זמנים
- 49 - שוק נוף הגליל-נוף הגליל<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי ביג-נצרת<->גן ילדים/רותם-נוף הגליל-2#/ לוח זמנים
- 10 - מרכז מסחרי/המעיין-נוף הגליל<->שוק נוף הגליל-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים