קו 716
נתניה←פרדס חנה-כרכור
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 716 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
לוח הזמנים לקו 716 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:55. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 716 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←פרדס חנה-כרכור (41 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
צומת נווה איתמר
צומת שער חפר
צומת גנות הדר
מסוף בית ליד
צומת רופין לצפון
צומת העוגן
צומת מעברות
צומת חפר
אלישיב
צומת הרוא''ה
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צומת חדרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
צומת חרושת
צומת חפציבה/כביש 4 לצפון
צומת נחל חדרה
צומת פל ים
השיטה/אלון התבור
השיטה/הרדוף הנחלים
האשל/השיטה
האשל/אלת המסטיק
האשל/חבצלת החוף
האשל/הרדוף הנחלים
האשל/אלון התבור
חלמיש/651
שוהם פארק התעשייה/חלמיש
שוהם/ברקת
שחם/שוהם
שחם/תרשיש
הטוחן/שחם
חלמיש/הטוחן
גרניט/החרש
גרניט/הטוחן
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
שאלות ותשובות לגבי קו 716
מתי מתחיל לפעול קו 716?
קו 716 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 716 מפסיק לעבוד?
קו 716 מפסיק לפעול ב-05:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 716?
כדי לראות מתי קו נתניה←פרדס חנה-כרכור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←פרדס חנה-כרכור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←פרדס חנה-כרכור (נתניה←פרדס חנה-כרכור) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 716 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 716 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 716 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 716 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 716
קו 716 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:55 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל716 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 716
תעריף הנסיעה ב716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
716 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 716 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת קיסריה פרדס חנה.
קו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 716. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 716.
מעקב אחר קו האוטובוס 716 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 716 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 716 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 716 ב-ישראל
716 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 245 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 35 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קיבוץ רגבים-רגבים-20/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 59 - ת''ת אבי עזרי-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט/מרומי שדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 87 - זכריה הנביא/עמק האלה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס גלבוע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11/ לוח זמנים
- 134 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים