קו 8
אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 8 (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל באריה תגר/שדרות ירושלים ומסתיים בשד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (35 תחנות)
אריה תגר/שדרות ירושלים
הקונכייה/הצוק
שדרות ירושלים/אריאל שרון
אריה תגר/שדרות ירושלים
אריה תגר/רחל לייפר מילר
שדרות הציונות/אהרון חייבי
שדרות הציונות/סמדר
הציונות/שלמה גורן
אדמונד דה רוטשילד/בלפור
שד. האצ''ל/אדמונד דה רוטשילד
שדרות ירושלים/שדרות האצ''ל
שדרות ירושלים/שדרות מונטיפיורי
בן צבי/עצי פרי
יצחק בן צבי/כיכר צפניה
המכללה האקדמית אשקלון/יצחק בן צבי
אצטדיון/יצחק בן צבי
ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני
ביאליק/בן זומא
ביאליק/עוזיאל
ביאליק/אפרים צור
ביאליק/יוספטל
גיורא יוספטל/אפרים צור
גיורא יוספטל/מ. אנילביץ'
גיורא יוספטל/אליעזר מילרוד
ח.מ. שפירא/יוספטל
שדרות עמק יזרעאל/ח.מ. שפירא
שדרות עמק יזרעאל/עין עברונה
שדרות עמק יזרעאל/עין עבדת
בקעת רימון/עמק חפר
בקעת רימון/עמק האלה
שדרות עמק חפר/בקעת רימון
שדרות עמק חפר/עין עבדת
שדרות עמק חפר/עין עברונה
ח.מ. שפירא/שד. אליעזר בן יהודה
שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 8 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 8 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 8 של דן בדרום (Dan Badarom) - אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
לוח זמנים של קו 8
קו 8 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 22:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:20 - 21:35 | 45 |
ד׳ | 05:00 - 22:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 22:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:15 - 15:50 | 20 - 40 |
ש׳ | 21:15 - 22:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ אריה תגר/שדרות ירושלים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
8 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 8 היא אריה תגר/שדרות ירושלים והתחנה האחרונה היא שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום.
קו 8 (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (אריה תגר/שדרות ירושלים←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
8 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 485 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 47 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-1#/ לוח זמנים
- 71 - אל עזי ב-אל עזי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 65 - זבדיאל/3533-שפיר<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 20 - בית ספר חופים-יד מרדכי<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 3א - אצטדיון/הרצל-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-21/ לוח זמנים
- 6 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 130 - בא''פ/מל''י-אשכול<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->קופ''ח כללית/זרועה-זרועה-1#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->יד נתן ג-יד נתן-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק עירוני חדש-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 13 - שדרות ישראל פולק/שבט-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 4 - פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->יפה נוף/השונית-אשקלון-2#/ לוח זמנים