Linka 88
Autobusová Stanica
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 88 autobus (Aktualizované)
88 autobus (Autobusová Stanica) 17 zastávky odchádza z Most Snp a končí Autobusová Stanica.
Vyberte si niektorú z položiek 88 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Autobusová Stanica (17 zastávky)
Most Snp
Einsteinova
Kremnická (X)
Záporožská (X)
Gercenova (X)
Hálova (X)
Jungmannova (X)
Nám. Hraničiarov (X)
Lachova (X)
Šustekova (X)
Bulíkova (X)
Ekonomická Univerzita
Most Apollo
Prístavná (X)
Panorama City
Twin City
Autobusová Stanica
88 FAQ
Kedy začne fungovať 88 autobus?
Služby 88 autobus sa začínajú o 04:25 dňa nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy prestane služba 88 autobus fungovať?
Služby 88 autobus sa zastavujú o 23:02 nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy príde 88 autobus?
Kedy prichádza linka Autobusová Stanica Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Autobusová Stanica Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 88 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 88. autobus zastávka.
88 autobus Harmonogram
88 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:25 - 23:02
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:25 - 23:02 | 7 - 15 |
ut | 04:25 - 23:02 | 7 - 15 |
st | 04:25 - 23:02 | 7 - 15 |
št | 04:25 - 23:02 | 7 - 15 |
pi | 04:25 - 23:02 | 7 - 15 |
so | 04:25 - 23:02 | 12 - 15 |
ne | 04:25 - 23:02 | 12 - 15 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 88 (zo stanice Most Snp) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 88 (Autobusová Stanica) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 88, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 88 (Autobusová Stanica) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
88 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 88 autobus je Most Snp a posledná zastávka je Autobusová Stanica. 88 (Autobusová Stanica) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 88 má 17 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 25 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 88 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 88 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 88 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 88 (Autobusová Stanica) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 88 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 88 v meste Bratislava
88 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 98 - OD Slimák ◄► Petržalka, Jasovská/ Časový plán
- N93 - Hlavná stanica ◄► Petržalka, Jasovská/ Časový plán
- N74 - Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo/ Časový plán
- 25 - Autobusová stanica ◄► Volkswagen/ Časový plán
- N33 - Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská/ Časový plán
- 29 - Nové SND ◄► Devínska Nová Ves, Opletalova/ Časový plán
- 32 - Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská/ Časový plán
- 80 - Kollárovo námestie ◄► Petržalka, Kopčany/ Časový plán
- 139 - Karlova Ves, Molecova ◄► Cintorín Slávičie údolie/ Časový plán
- 53 - Trnavské mýto ◄► Vajnory/ Časový plán
- 66 - Prievoz, Domkárska ◄► Trhovisko/ Časový plán
- 31 - Cintorín Slávičie údolie ◄► Blumentál/ Časový plán
- 96 - Letisko / Airport ◄► Petržalka, Prokofievova/ Časový plán
- 147 - Búdková ◄► Hodžovo námestie/ Časový plán
- N53 - Hlavná stanica ◄► Vajnory/ Časový plán
- 52 - ŽST Vajnory ◄► Rača/ Časový plán
- 78 - ŽST Podunajské Biskupice ◄► Nové SND/ Časový plán
- 39 - Cintorín Slávičie údolie ◄► Ostredky, Súhvezdná/ Časový plán
- 192 - Vozovňa Petržalka ◄► Tesco Lamač/ Časový plán
- X5 - Karlova Ves ◄► Dúbravka/ Časový plán