קו 103
האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 103 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 103 (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס) יש 73 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאומן/ברעם ומסתיים במסוף נווה יעקב/הרב פרדס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 103 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס (73 תחנות)
האומן/ברעם
האומן/הסדנא
הסדנא/פייר קניג
יד חרוצים/התנופה
יד חרוצים/פועלי צדק
פועלי צדק
קניון הדר/פייר קניג
פייר קניג/חלץ
צומת אורנים/פייר קניג
עמק רפאים/עוזיה
עמק רפאים/הצפירה
עמק רפאים/לויד גורג'
גן הפעמון/דרך בית לחם
קרן היסוד/שלום עליכם
קרן היסוד/אחד העם
המלך ג'ורג'/קק''ל
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
הנביאים/הרב קוק
הנביאים/הע''ח
חיל ההנדסה/נעמי קיס
בר לב/שבטי ישראל
שדרות בר לב/זקס
תחנת רקל''ה שמעון הצדיק/שדרות בר לב
המטה הארצי/שדרות חיים ברלב
שדרות חיים ברלב/שדרות האוניברסיטה העברית
ת. רק''ל גבעת המבתר/דרך שועפאט
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/יגאל ידין
יקותיאל אדם/תמיר
יקותיאל אדם/דוד ניב
מאיר גרשון/אלי תבין
מאיר גרשון/חיים תורן
מאיר גרשון/דב סדן
מאיר גרשון/יוסף נדבה
מאיר גרשון/רחמילביץ'
רחמילביץ'/לבני
רחמילביץ/טוניק
רחמילביץ'/רפול הררי
רחמילביץ'/גבירצמן
רחמילביץ'/שמואל יפה
רחמילביץ/טיילת א
רחמילביץ/טיילת ב
רחמילביץ/טיילת ג
רחמילביץ/דב סדן
רחמילביץ'/משה דיין
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
השישה עשר/משה דיין
השישה עשר
הסיירת הירושלמית
חיל האויר/סיירת דוכיפת
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/לסקוב
חיל האויר/הארבעה
פארק ארכיאולוגי/חיל האויר
חיל האויר/גדוד חרמש
תחנת רקל''ה חיל האויר/משה דיין
משה דיין א
שדרות משה דיין/מזל שור
שדרות משה דיין/מזל טלה
שדרות נווה יעקב/משה דיין
שד' נווה יעקב/אחימאיר
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
הרב פרדס/שדרות נווה יעקב
הרב פרדס/צ'רלס לוץ
הרב פרדס/פונט
הרב פרדס/אסטורה
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/צוקרמן
הרב פרדס/מאיר בלבן
מסוף נווה יעקב/הרב פרדס
שאלות ותשובות לגבי קו 103
מתי מתחיל לפעול קו 103?
קו 103 מתחיל לפעול ב-00:20 בראשון
באיזו שעה קו 103 מפסיק לעבוד?
קו 103 מפסיק לפעול ב-03:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 103?
כדי לראות מתי קו האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 103 (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 103 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 103 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 103 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 103 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 103
קו 103 פועל בראשון, שלישי, שישי. שעות הפעילות הן: 00:20 - 03:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:20 - 03:00 | 20 - 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 00:30 - 03:59 | 15 - 29 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 - 03:00 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל103 (מ האומן/ברעם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 103 (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 103
תעריף הנסיעה ב103 (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
103 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 103 היא האומן/ברעם והתחנה האחרונה היא מסוף נווה יעקב/הרב פרדס.
קו 103 (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס) פועל בראשון, שלישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 103. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 103.
מעקב אחר קו האוטובוס 103 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 103 (האומן/ברעם←מסוף נווה יעקב/הרב פרדס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 103 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 103 ב-ישראל
103 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 11א - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3ז/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 490 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים B-תל אביב יפו<->ברעם/האומן-ירושלים-1#
- 87 - רשי/צלאח-קרית אתא<->איינשטיין/הצנחנים-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים