דלג לתוכן המרכזי

איך מגיעים לנחל שיאון, מ.א. גולן באוטובוס?

מפת נחל שיאון התמונה עשויה להיות כפופה לזכויות יוצרים. מידע נוסף בוויקיפדיה

דרכי הגעה אל נחל שיאון במ.א. גולן, באמצעות תחבורה ציבורית

הקווים הבאים עוברים ליד נחל שיאון

 • אוטובוס אוטובוס: 58

איך מגיעים אל נחל שיאון באמצעות אוטובוס?

לחיצה על קו האוטובוס תתן לך הוראות הגעה מדויקות, תראה את הדרך על גבי המפה, ותציג את שעות ההגעה ואת לוחות הזמנים המעודכנים.

תחנות האוטובוס שנמצאות ליד נחל שיאון במ.א. גולן

שם התחנה מרחק
נווה אטי''ב/989 60 דקות הליכה
עין קיניא/כניסה צפונית 98 דקות הליכה

קווי אוטובוס לנחל שיאון במ.א. גולן

שם קו כיוון
58 אודם
58 מ.א. הגליל העליון
58 קריית שמונה
58 קריית שמונה
68 עין קנייא
87 ע'ג'ר
97 עין קנייא
69 מג'דל שמס

שאלות ותשובות

 • האם ניתן להגיע לנחל שיאון במ.א. גולן באמצעות תחבורה ציבורית, תחת הגבלות הקורונה?

  יש הגבלות על נסיעות בתחבורה ציבורית במ.א. גולן בגלל הקורונה. ייתכן והדבר ישפיע על לוחות הזמנים והקווים הרלוונטיים לנסיעתך לנחל שיאון במ.א. גולן.

  לפרטים נוספים
 • מהן התחנות הקרובות ביותר אל נחל שיאון?

  התחנות הקרובות לנחל שיאון הן:

  • תחנת נווה אטי''ב/989 נמצאת במרחק של 4598 מטרים ממך, 60 דקות הליכה.
  • תחנת עין קיניא/כניסה צפונית נמצאת במרחק של 7625 מטרים ממך, 98 דקות הליכה.
  לפרטים נוספים
 • אילו קווי אוטובוס עוצרים ליד נחל שיאון?

  קווי האוטובוס האלה עוצרים ליד נחל שיאון: 58.

  לפרטים נוספים
מפת נחל שיאון התמונה עשויה להיות כפופה לזכויות יוצרים. מידע נוסף בוויקיפדיה
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
הורד ב-Google Play הורד ב-App Store

תחבורה ציבורית אל נחל שיאון ב-מ.א. גולן

רוצה לדעת איך להגיע לנחל שיאון במ.א. גולן, ישראל? מוביט עוזרת לך למצוא את הדרך הטובה ביותר כדי להגיע לנחל שיאון ומספקת לך הנחיות הגעה באמצעות התחבורה הציבורית, צעד אחר צעד.

Moovit מספקת מפות חינמיות והנחיות הגעה בזמן אמת כדי לעזור לך לנווט בעירך. אפשר לצפות כאן בלוחות זמנים, קווים ומסלולים, ולגלות כמה זמן ייקח לך להגיע לנחל שיאון בזמן אמת.

רוצה למצוא את התחנה הקרובה ביותר לנחל שיאון? הנה רשימת התחנות הקרובות ביותר ליעדך: נווה אטי''ב/989; עין קיניא/כניסה צפונית.

אפשר להגיע לנחל שיאון באמצעות אוטובוס. אלו הם הקווים שיש להם תחנות בסביבה: אוטובוס: 58

רוצה לראות אם יש קו אחר שמגיע ליעד מהר יותר? Moovit עוזרת לך למצוא קווים חלופיים או זמני הגעה מהירים יותר. אפשר לקבל הנחיות הגעה ממקום מסוים אל נחל שיאון בקלות על ידי שימוש באפליקציית Moovit או באתר Moovit.

אנחנו הופכים את הנסיעה לנחל שיאון לפשוטה, וזו בדיוק הסיבה שבגללה למעלה מ- 865 מליון נוסעים, כולל נוסעים במ.א. גולן, סומכים על Moovit ורואים בה את האפליקציה הטובה ביותר לתחבורה הציבורית. לא צריך להוריד אפליקציה נפרדת לאוטובוס או לרכבת, ב-Moovit אפשר למצוא את כל המידע שצריך על כל סוגי התחבורה הציבורית, כולל כמובן את לוחות הזמנים המעודכנים ביותר עבור אוטובוסים ורכבות.

נחל שיאון, מ.א. גולן
נחל שיאון, מ.א. גולן נַחַל שִׂיאוֹן (ואדי עסל) הוא נחל שזורם בערוץ עמוק בין הר חרמון להר דב, ואגן הניקוז העילי שלו מקיף כשלושים קמ"ר. מתחת לפני הקרקע מתנקזים אליו ככל הנראה מים משטח גדול הרבה יותר. הנחל יוצא למישור מרגלות החרמון, לא הרחק מהיישוב הקדום בניאס, ומשם הוא זורם לאורך של כ-4.5 ק"מ במקביל לנחל חרמון, עד שהוא מתאחד איתו. בניגוד לערוצו העמוק והבולט בנוף במרוצו ההררי, בצאתו למישור זורם הנחל באפיק רחב ושטוח. גם ההידרולוגיה שלו כיום דלה; בשנה רגילה זורם אפיקו שבמישור במשך חודש אחד בשנה, ואף זאת לרוב בספיקה דלה. הזרימה מתרחשת לרוב בחודש מאי, עם הפשרת השלגים הנמרצת, ואחרי שהקרקעית בחלקו העליון כבר ספוגה מים. ישנן שנים שבהן הוא אינו זורם כלל בחלקו התחתון. בחורף הנחל לרוב אינו זורם, אך לעיתים אחרי גשם חזק וממושך הוא זורם לזמן קצר. במרבית המקרים חלחול מי הנחל עולה על אספקתן. הדבר בולט במיוחד בחודש אפריל, כאשר עינות שיאון שופעים כמות רבה מאוד של מים, וחלקו התיכון של הנחל (מהמעיינות ומטה) זורם בעוז, אך עד הגיעם לקטע המישורי ביציאת האפיק מבין ההרים – נבלעת זרימתן וקטעו התחתון של הנחל נותר יבש. חלקו העליון של הנחל, מעל לעינות שיאון, כמעט שאינו זורם כלל, אפילו בזמן הפשרת שלגים הנמרצת. חלקו של העליון של הנחל משמש כמסלול גלישת סקי השייך לאתר החרמון. בסוף מסלול הגלישה מותקן רכבל כיסאות.
איך מגיעים באמצעות תחבורה ציבורית לנחל שיאון? - מידע על המקום
התמונה עשויה להיות כפופה לזכויות יוצרים. מידע נוסף בוויקיפדיה