קו 237
ביתר עילית←גבעת זאב
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 237 של קווים (Kavim) - ביתר עילית←גבעת זאב
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 237 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בהאתרוג/קרלין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 237 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←גבעת זאב (20 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/מהרי''ץ
אדמורי ויז'ניץ/החוזה מלובלין
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
בבא סאלי/ נדבורנא
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי עקיבא/אור החיים
דרך האר''י/ כביש 375
צומת רמות/גולדה
מרכז מסחרי/גולדה
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
שדרות גולדה מאיר/בנימין מינץ
צומת קבר שמואל הנביא
צומת הר שמואל
גבעת זאב
קרית יערים/רמה
עלמון/האתרוג
האתרוג/קרלין
שאלות ותשובות לגבי קו 237
מתי מתחיל לפעול קו 237?
קו 237 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 237 מפסיק לעבוד?
קו 237 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 237?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←גבעת זאב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←גבעת זאב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 237 (ביתר עילית←גבעת זאב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←גבעת זאב (ביתר עילית←גבעת זאב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 237 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 237 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 237
קו 237 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:20 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:10 | 15 - 60 |
ב׳ | 05:20 - 23:10 | 15 - 60 |
ג׳ | 05:20 - 23:10 | 15 - 60 |
ד׳ | 05:20 - 23:10 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:20 - 23:10 | 15 - 60 |
ו׳ | 05:20 - 13:50 | 10 - 60 |
ש׳ | 19:50 - 23:10 | 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל237 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 237
תעריף הנסיעה ב237 (ביתר עילית←גבעת זאב) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
237 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 237 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא האתרוג/קרלין.
קו 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 237. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 237.
מעקב אחר קו האוטובוס 237 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 237 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 237 ב-ישראל
237 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 535 - האתרוג/הלימון-שוהם<->העצמאות/דיקר-פתח תקווה-10
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10
- 241 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->האשל/אלון התבור-קיסריה-21
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10
- 25 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10
- 175 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-1#
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10
- 774 - איזור תעשיה-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-12
- 55 - שבזי/סעדיה אבני-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10