קו 291
ביתר עילית←ירושלים
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 291 של קווים (Kavim) - ביתר עילית←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 291 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 291 (ביתר עילית←ירושלים) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הרמז/סדיגורא ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 291 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←ירושלים (27 תחנות)
דרך הרמז/סדיגורא
קנייבסקי/בבא סאלי
בית הכנסת זכור לאברהם/הרב קעניג
הרב קעניג/מעלות רבי הלל
הדף היומי/מעלות טשכנוב
הרבי מלובביץ/הרבי מנדבורנא
אש קודש/הרבי מלובביץ
אש קודש/ריב''ז
זוועהיל א
הרבי מזוועהיל/מעלות גאוני בריסק
ברסלב/אודיטוריום
אריאלי/ריב'ז
חזו''א/אריאלי
חזו'א / חתם סופר
חתם סופר/חזו'א
חתם סופר/ המודעי
רבי אלעזר המודעי/הגר''א
רבי עקיבא/אור החיים
עירייה
מכון לציון ברינה
דרך האר''י/ כביש 375
גשר המיתרים/שד' הרצל
ירמיהו/הצבי
ירמיהו/שמגר
שמגר/אוהל יהושע
שפע חיים/דורש טוב
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 291
מתי מתחיל לפעול קו 291?
קו 291 מתחיל לפעול ב-06:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 291 מפסיק לעבוד?
קו 291 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 291?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 291 (ביתר עילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←ירושלים (ביתר עילית←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 291 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 291 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 291
קו 291 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:30 - 23:45 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:10 - 23:45 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 14:10 | 10 - 30 |
ש׳ | 19:45 - 23:50 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל291 (מ דרך הרמז/סדיגורא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 291 (ביתר עילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 291
תעריף הנסיעה ב291 (ביתר עילית←ירושלים) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
291 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 291 היא דרך הרמז/סדיגורא והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 291 (ביתר עילית←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 291. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 291.
מעקב אחר קו האוטובוס 291 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 291 (ביתר עילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 291 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 291 ב-ישראל
291 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#
- 239 - כביש 1/המטה הארצי-ירושלים<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-2#
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20