קו 470
בני ברק←ראש העין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 470 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 470 (בני ברק←ראש העין) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור התעשייה ומסתיים ביהודה הלוי/תיכון בגין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 470 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←ראש העין (40 תחנות)
אזור התעשייה
אבו חצירא/הירקון
הרב ישראל אבו חצירא/דוד מחלוף
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/ירושלים
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
רבי עקיבא/חזון אי''ש
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
הרב כהנמן/כיכר התעשיה
צומת גבעת שמואל
ז'בוטינסקי/רמב''ם
ז'בוטינסקי/מקס ואנה ווב
מחלף שעריה
צומת נחשונים
הרב שלום שבזי/הלח''י
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה
בית ספר רמב''ם/הרב שלום שבזי
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
הרב שלום שבזי / צה''ל
כיכר אלי כהן / הרב שלום שבזי
שלום מנצורה/רבי עקיבא
מנצורה/המרץ
יהושע בן נון/שלום מנצורה
אבן עזרא/הגר''א
אבן עזרא/מודיעין
צה''ל/אבן עזרא
צה''ל/הרש''ש
צה''ל/מודיעין
יהודה הלוי/צה''ל
יהודה הלוי/הנביאים
יהודה הלוי/הרב כלף
יהודה הלוי/מלכי ישראל
יהודה הלוי/תיכון בגין
שאלות ותשובות לגבי קו 470
מתי מתחיל לפעול קו 470?
קו 470 מתחיל לפעול ב-00:05 בראשון
באיזו שעה קו 470 מפסיק לעבוד?
קו 470 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 470?
כדי לראות מתי קו בני ברק←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 470 (בני ברק←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←ראש העין (בני ברק←ראש העין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 470 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 470 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 470
קו 470 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 10:15 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:05 - 23:10 | 60 - 120 |
ב׳ | 10:15 - 23:10 | 60 - 90 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 10:15 - 23:10 | 60 - 90 |
ה׳ | 10:15 - 23:10 | 60 - 90 |
ו׳ | 09:00 - 15:30 | 60 - 210 |
ש׳ | 21:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל470 (מ אזור התעשייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 470 (בני ברק←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 470
תעריף הנסיעה ב470 (בני ברק←ראש העין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
470 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 470 היא אזור התעשייה והתחנה האחרונה היא יהודה הלוי/תיכון בגין.
קו 470 (בני ברק←ראש העין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 470. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 470.
מעקב אחר קו האוטובוס 470 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 470 (בני ברק←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 470 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 470 ב-ישראל
470 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 178 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 20 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 454 - זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 10 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 313 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 177 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 323 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-1#/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#
- 213 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים