קו 19
ראשון לציון←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 19 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אבי האסירים ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (48 תחנות)
מסוף אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
עולי הגרדום/רוטנברג
היכל התרבות/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/אז''ר
ז'בוטינסקי/שפינוזה
ז'בוטינסקי/שדרות בגין
מד''א/ז'בוטינסקי
שד. משה דיין/שאול המלך
שדרות משה דיין/הרב יוסף עזרן
שדרות משה דיין/הנחשול
שדרות משה דיין/אבני החושן
שדרות משה דיין/אברהם בר
שדרות משה דיין/בסקינד
מתחם שבעת הכוכבים
חונים קונים/לישנסקי
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
בן גוריון/רבינוביץ
משה דיין/בן גוריון
תחנת דלק היובל/משה דיין
ת. רכבת הקוממיות
בית העלמין/הקוממיות
אנה פרנק/הקוממיות
אנה פרנק/הרב מיימון
אנה פרנק/כ''ט בנובמבר
כ''ט בנובמבר/אלי כהן
אלי כהן/חצור
אלי כהן/דוד רזיאל
מבצע סיני/יוספטל
מבצע סיני/הארזים
מבצע סיני/סטרומה
כצנלסון/ההגנה
קק''ל/רהב
בי''ח וולפסון
הלוחמים/תל גיבורים
תל גיבורים/שז''ר
בניין פנורמה/פרייגרזון
לבון/דרך בן צבי
פארק החורשות/לבון
שוקן/דרך שלמה
דרך שלמה/שוקן
צ'לנוב/מטלון
צ'לנוב/הגדוד העברי
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-00:05 בראשון, רביעי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו 19 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:05 - 23:35 | 9 - 15 |
ב׳ | 04:50 - 23:40 | 10 - 20 |
ג׳ | 00:10 - 23:30 | 30 - 35 |
ד׳ | 00:05 - 23:35 | 9 - 15 |
ה׳ | 00:10 - 23:35 | 9 - 15 |
ו׳ | 00:10 - 17:00 | 12 - 20 |
ש׳ | 18:15 - 23:40 | 25 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ מסוף אבי האסירים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
19 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 19 היא מסוף אבי האסירים והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 19 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
19 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 99 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->בית עלמין צבאי קריית שאול-רמת השרון-10
- 161 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 902 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->אהרונוביץ/ קניון בני ברק-בני ברק-22/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 31 - מסוף כורזין-גבעתיים<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-24/ לוח זמנים