קו 101
מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 101 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדרים/ תיכון רעות מכבים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 101 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו (27 תחנות)
הדרים/ תיכון רעות מכבים
מרכז מסחרי/שדרות עומרים
מבוא רעות/שד. האורנים
מבוא רעות/ניצן
שדרות המכבים/דרך פלד
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
עמק החולה /נחל עיון
ערער/עמק דותן
תלתן/עמק איילון
תלתן/לוע הארי
עירייה
דם המכבים/שד. החשמונאים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת נאות קדומים
צומת מתקן אדם
צומת מצפה מודיעין
מחלף לה גווארדייה
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 101
מתי מתחיל לפעול קו 101?
קו 101 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 101 מפסיק לעבוד?
קו 101 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 101?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 101 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 101 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 101 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 101 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 101
קו האוטובוס 101, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ב׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ג׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ד׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ה׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל101 (מ הדרים/ תיכון רעות מכבים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 101
תעריף הנסיעה ב101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
101 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 101 היא הדרים/ תיכון רעות מכבים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 101. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 101.
מעקב אחר קו האוטובוס 101 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 101 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 101 ב-ישראל
101 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 41 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 312 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 11 - העצמאות/השומרון-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-17
- 3 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 57 - רבי עקיבא/יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים