קו 477
ראש העין←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 477 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באליהו הנביא/ירמיהו הנביא ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 477 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראש העין←תל אביב-יפו (32 תחנות)
אליהו הנביא/ירמיהו הנביא
אליהו הנביא/שמואל הנביא
מרים הנביאה/אליהו הנביא
מרים הנביאה/עמוס הנביא
מרים הנביאה/שמואל הנביא
חבקוק/מרים הנביאה
חיים הרצוג/נתן אלתרמן
חיים הרצוג/ניסים אלוני
חיים הרצוג/שייקה אופיר
חיים הרצוג/ניסים אלוני
נתן אלתרמן/חיים הרצוג
נתן אלתרמן/יגאל אלון
יגאל אלון/תרצה אתר
יגאל אלון/אלוף הרב גורן
גולדה מאיר/יגאל אלון
גולדה מאיר/חיים הרצוג
הרב שלום שבזי/ש''י עגנון
הרב שלום שבזי/נלי זקס
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
ככר המשוררים/יהודה לוי
מחלף ראש העין דרום לדרום
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
אלוף שדה/דרך יצחק רבין
אלוף שדה/כורזין
דרך השלום/המאבק
דרך השלום/דרך הטייסים
דרך השלום/דרך יצחק רבין
דרך השלום/חביבה רייק
דרך השלום/תוצרת הארץ
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 477
מתי מתחיל לפעול קו 477?
קו 477 מתחיל לפעול ב-05:45 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 477 מפסיק לעבוד?
קו 477 מפסיק לפעול ב-14:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 477?
כדי לראות מתי קו ראש העין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראש העין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 477 (ראש העין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראש העין←תל אביב-יפו (ראש העין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 477 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 477 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 477 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 477 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 477
קו 477 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:45 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 14:30 | 60 - 120 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ד׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:45 - 22:00 | 15 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 14:30 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל477 (מ אליהו הנביא/ירמיהו הנביא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 477
תעריף הנסיעה ב477 (ראש העין←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
477 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 477 היא אליהו הנביא/ירמיהו הנביא והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 477. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 477.
מעקב אחר קו האוטובוס 477 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 477 (ראש העין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 477 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 477 ב-ישראל
477 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 12א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 359 - קניון איילון-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#
- 31א - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 8 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 280 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 14 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 64 - הרב עובדיה יוסף/שלום צלח-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 9 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 182 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 330 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1#/ לוח זמנים