קו בית שאן←עתלית
רכבת ישראל (Israel Railways)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית של רכבת ישראל (Israel Railways) (מעודכן)
בקו רכבת ישראל בית שאן - עתלית (בית שאן←עתלית) יש 9 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברכבת בית שאן ומסתיים ברכבת עתלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו רכבת ישראל בית שאן - עתלית כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←עתלית (9 תחנות)
רכבת בית שאן
רכבת עפולה
רכבת מגדל העמק-כפר ברוך
רכבת יקנעם-כפר יהושע
מרכזית המפרץ
רכבת חיפה מרכז השמונה
רכבת חיפה בת גלים
רכבת חיפה חוף הכרמל
רכבת עתלית
שאלות ותשובות לגבי קו בית שאן - עתלית
מתי מתחיל לפעול קו רכבת ישראל בית שאן - עתלית?
קו בית שאן - עתלית מתחיל לפעול ב-05:31 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו רכבת ישראל בית שאן - עתלית מפסיק לעבוד?
קו בית שאן - עתלית מפסיק לפעול ב-14:56 בראשון, שישי
מתי מגיע קו רכבת ישראל בית שאן - עתלית?
כדי לראות מתי קו בית שאן←עתלית הרכבת ישראל מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכבת ישראל בית שאן←עתלית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית (בית שאן←עתלית)?
תעריף הנסיעה של קו הרכבת ישראל בית שאן←עתלית (בית שאן←עתלית) הוא ₪9.00 - ₪24.00.
האם קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית של רכבת ישראל (Israel Railways) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו רכבת ישראל בית שאן - עתלית
קו בית שאן - עתלית רכבת ישראל קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:31 - 21:31
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:56 - 14:56 | 60 |
ב׳ | 22:34 - 23:34 | 60 |
ג׳ | 05:31 - 21:31 | 60 |
ד׳ | 05:31 - 21:31 | 60 |
ה׳ | 05:31 - 21:31 | 60 |
ו׳ | 05:56 - 14:56 | 60 |
ש׳ | 22:34 - 23:34 | 60 |
התרעות שירות של רכבת ישראל (Israel Railways)
צפה בכל העדכונים לבית שאן - עתלית (מ רכבת בית שאן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי הרכבת ישראל, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של בית שאן - עתלית (בית שאן←עתלית) ועקוב אחרי קו הרכבת ישראל על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על רכבת ישראל (Israel Railways) עכשיו.
תעריף לקו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית
תעריף הנסיעה בבית שאן - עתלית (בית שאן←עתלית) של רכבת ישראל (Israel Railways) הוא בין ₪9.00 ל-₪24.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של רכבת ישראל (Israel Railways), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של רכבת ישראל (Israel Railways).
בית שאן - עתלית (רכבת ישראל (Israel Railways))
התחנה הראשונה של קו רכבת ישראל בית שאן - עתלית היא רכבת בית שאן והתחנה האחרונה היא רכבת עתלית.
קו בית שאן - עתלית (בית שאן←עתלית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של רכבת ישראל (Israel Railways), זמני הגעה בזמן אמת של רכבת ישראל, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קורכבת ישראל בית שאן - עתלית. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי רכבת ישראל, ובקו רכבת ישראל בית שאן - עתלית.
מעקב אחר קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו בית שאן - עתלית (בית שאן←עתלית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו הרכבת ישראל בית שאן - עתלית או כדי לעקוב אחרי כל קו רכבת ישראל של רכבת ישראל (Israel Railways) כדי לא לפספס את הרכבת ישראל שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור רכבת ישראל (Israel Railways) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של רכבת ישראל (Israel Railways) או כל קו רכבת ישראל אחר, כולל קו בית שאן - עתלית ב-ישראל
קווי רכבת ישראל (Israel Railways) בישראל
- רחובות - נתניהרחובות ↔ נתניה/ לוח זמנים
- שדרות - באר שבע צפוןשדרות ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- נהריה - תל אביב ההגנהנהרייה ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- בנימינה - אשקלוןבנימינה-גבעת עדה ↔ אשקלון/ לוח זמנים
- רשל''צ משה דיין - תל אביב מרכזראשון לציון ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- שדרות - באר שבע מרכזשדרות ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- מודיעין מרכז - תל אביב מרכז ✈מודיעין-מכבים-רעות ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- נהריה - באר שבע מרכזנהרייה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- נתב''ג - נהריה ✈נמל תעופה בן גוריון ↔ נהרייה/ לוח זמנים
- לוד - ראשוניםלוד ↔ ראשון לציון/ לוח זמנים
- דימונה - באר שבע צפוןדימונה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- נהריה - מודיעין מרכז ✈נהרייה ↔ מודיעין-מכבים-רעות/ לוח זמנים
- אשקלון - בנימינהאשקלון ↔ בנימינה-גבעת עדה/ לוח זמנים
- תל אביב ההגנה - תל אביב מרכזתל אביב ההגנה ↔ תל אביב מרכז/ לוח זמנים
- הרצליה - נתב''ג ✈הרצלייה ↔ נמל תעופה בן גוריון/ לוח זמנים
- כרמיאל - מרכזית המפרץכרמיאל ↔ מרכזית המפרץ/ לוח זמנים
- בנימינה - רחובותבנימינה-גבעת עדה ↔ רחובות/ לוח זמנים
- חיפה מרכז - נהריהחיפה ↔ נהרייה/ לוח זמנים
- עתלית - בית שאןעתלית ↔ בית שאן/ לוח זמנים
- לוד - אשקלוןלוד ↔ אשקלון/ לוח זמנים