קו 1
בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) - בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר אלונים/הבנים ומסתיים ביד לבנים/דרך הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים (36 תחנות)
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך למרחב/המעלה
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/חשמונאים
חשמונאים/שבי ציון
חשמונאים/חגי
מלאכי/יחזקאל
מלאכי/גאולה
גאולה/אדנים
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
תחייה/תקומה
התחייה/הכרם
הכרם/תחייה
הכרם/הבוסתן
אתרוג/דרך למרחב
חשמונאים/פדויים
חשמונאים/מודיעין
בית אל/חשמונאים
זמיר/תחייה
נשר/דוכיפת
נשר/אנקור
אנקור/נחליאלי
אנקור/חסידה
חסידה/מצדה
מצדה/גוש חלב
מצדה/מכבים
עציון/חברון
עציון/חברון
עציון/דרך למרחב
דרך למרחב/תל צבי
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-06:30 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 06:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 06:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:50 - 06:30 | 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ בית ספר אלונים/הבנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא בית ספר אלונים/הבנים והתחנה האחרונה היא יד לבנים/דרך הבנים.
קו 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בית ספר אלונים/הבנים←יד לבנים/דרך הבנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#
- 754 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->שפע חיים/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-19
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#