קו 12
מ.א. אשכול←פרי גן
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 12 (מ.א. אשכול←פרי גן) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים ומסתיים בפריגן מרכז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. אשכול←פרי גן (16 תחנות)
מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים
מועצה אזורית אשכול/232
צומת מגן
צומת עין הבשור
צומת גבולות
צומת מבטחים
צומת ניר יצחק
צומת חולית
צומת אבשלום
שדי אברהם מרכז
צומת שדי אברהם
יתד מרכז
צומת יתד
יבול מרכז
תלמי יוסף מרכז
פריגן מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-09:50 בשישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-15:35 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו מ.א. אשכול←פרי גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. אשכול←פרי גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (מ.א. אשכול←פרי גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. אשכול←פרי גן (מ.א. אשכול←פרי גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 10:45 - 22:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:45 - 22:25 | 65 - 140 |
ב׳ | 10:45 - 22:25 | 65 - 140 |
ג׳ | 17:30 - 22:25 | 65 - 140 |
ד׳ | 10:45 - 22:25 | 65 - 140 |
ה׳ | 10:45 - 22:25 | 65 - 140 |
ו׳ | 09:50 - 15:35 | 45 - 90 |
ש׳ | 21:30 - 22:30 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (מ.א. אשכול←פרי גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (מ.א. אשכול←פרי גן) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
12 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 12 היא מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים והתחנה האחרונה היא פריגן מרכז.
קו 12 (מ.א. אשכול←פרי גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (מ.א. אשכול←פרי גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 7א - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 1א - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-11/ לוח זמנים
- 330 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 95א - בן צבי/גיבורי שיחרור-אשקלון<->בית אל/חלמונית-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 14 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->צאלים מרכז-צאלים-1#/ לוח זמנים
- 459 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 98 - אנה פרנק/תשרי-אשקלון<->עירוני ד'-אשקלון-1#
- 97 - ח.מ. שפירא/סמטת גדוד הפורצים-אשקלון<->מקיף עירוני ד'/שדרות הציונות-אשקלון-12/ לוח זמנים
- 4 - פארק אופקים-אופקים<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-2#/ לוח זמנים
- 63 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->לוזית מרכז ב-לוזית-1#/ לוח זמנים
- 13 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->אוהד-אוהד-1#/ לוח זמנים
- 365 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 65 - זבדיאל/3533-שפיר<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 2 - הבאר/תנובה-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 240 - מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות<->פולק/טבת-קרית גת-11/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#/ לוח זמנים