קו 123
תל אביב-יפו←קלנסווה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 123 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 123 (תל אביב-יפו←קלנסווה) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים ומסתיים בקלנסווה/יציאה צפונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 123 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←קלנסווה (40 תחנות)
ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/הרב הרצוג
פלנטריום/חיים לבנון
מכון הנפט/חיים לבנון
מכון התקנים/חיים לבנון
חיים לבנון/ד''ר ג'ורג' וויז
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/קלצ'קין
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
מחלף גלילות/כביש 5
מחלף ירקון
צומת עדנים למזרח
מועצה אזורית דרום השרון
צומת נווה ירק
צומת אלישמע
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
צומת ניר אליהו
צומת אייל
צומת טירה
כביש 5533/נחל אלכסנדר
צומת צור נתן
כניסה לטבעת דרום
טבעת דרומית
טבעת דרום/אלבוח'ארי
קופת חולים מכבי
קופ''ח מאוחדת
מוזיאון לאומנות
בית ספר אל אימן
מרכז רפואי אלראזי
קופת חולים כללית
תפוח פיס
קופ''ח כללית צפונית
צומת המעבר לצפון
צומת שער אפרים
צומת קלנסאווה
קלנסוואה 2
קלנסווה/יציאה צפונית
שאלות ותשובות לגבי קו 123
מתי מתחיל לפעול קו 123?
קו 123 מתחיל לפעול ב-06:35 בשישי
באיזו שעה קו 123 מפסיק לעבוד?
קו 123 מפסיק לפעול ב-14:50 בשישי
מתי מגיע קו 123?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←קלנסווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←קלנסווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 123 (תל אביב-יפו←קלנסווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←קלנסווה (תל אביב-יפו←קלנסווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 123 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 123 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 123
קו 123 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:30 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 21:10 | 30 - 90 |
ב׳ | 07:30 - 21:10 | 30 - 90 |
ג׳ | 07:30 - 21:10 | 30 - 90 |
ד׳ | 07:30 - 21:10 | 30 - 90 |
ה׳ | 07:30 - 21:10 | 30 - 90 |
ו׳ | 06:35 - 14:50 | 105 - 245 |
ש׳ | 20:45 - 22:20 | 95 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל123 (מ ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 123 (תל אביב-יפו←קלנסווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 123
תעריף הנסיעה ב123 (תל אביב-יפו←קלנסווה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
123 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 123 היא ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים והתחנה האחרונה היא קלנסווה/יציאה צפונית.
קו 123 (תל אביב-יפו←קלנסווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 123. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 123.
מעקב אחר קו האוטובוס 123 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 123 (תל אביב-יפו←קלנסווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 123 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 123 ב-ישראל
123 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 29 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 16 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 78 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 89 - קרית חינוך רבין-הרצליה<->צה''ל/היורה-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 504 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 10 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 1 - נווה ירק-נווה ירק<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-34/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 660 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 10 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 115 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 62 - הברזל/החורש-באר שבע<->אלסלאם/אלתקוא-חורה-11/ לוח זמנים
- 13 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים