קו 137
ביתר עילית←בית שמש
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 137 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 137 (ביתר עילית←בית שמש) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך האר''י/ כביש 375 ומסתיים במסוף הרכבת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 137 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←בית שמש (20 תחנות)
דרך האר''י/ כביש 375
מחסום ביתר/כביש 375
צרכניה
מבוא ביתר א
דוכיפת/שדרות הרי יהודה
נחליאלי/דוכיפת
נחליאלי/סייפן
נחליאלי/סנונית
נחליאלי/רכסים
רכסים/האלה
שלמון/הרי יהודה
דרך הרי יהודה א'
הערבה/דפנה
הר כתרון/דרור
הר כתרון/נרד
הר כתרון/דרור
שד.הרי יהודה/הר כתרון
צומת נס הרים
שדרות יגאל אלון/הצבע
מסוף הרכבת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 137
מתי מתחיל לפעול קו 137?
קו 137 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 137 מפסיק לעבוד?
קו 137 מפסיק לפעול ב-18:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 137?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←בית שמש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←בית שמש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 137 (ביתר עילית←בית שמש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←בית שמש (ביתר עילית←בית שמש) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 137 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 137 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 137 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 137 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 137
קו האוטובוס 137, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:45 - 18:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 18:55 | 60 - 125 |
ב׳ | 06:45 - 18:55 | 60 - 125 |
ג׳ | 06:45 - 18:55 | 60 - 125 |
ד׳ | 06:45 - 18:55 | 60 - 125 |
ה׳ | 06:45 - 18:55 | 60 - 125 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל137 (מ דרך האר''י/ כביש 375), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 137 (ביתר עילית←בית שמש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 137
תעריף הנסיעה ב137 (ביתר עילית←בית שמש) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
137 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 137 היא דרך האר''י/ כביש 375 והתחנה האחרונה היא מסוף הרכבת/הורדה.
קו 137 (ביתר עילית←בית שמש) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 137. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 137.
מעקב אחר קו האוטובוס 137 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 137 (ביתר עילית←בית שמש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 137 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 137 ב-ישראל
137 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 56 - דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות<->חניון דרומי/הורדה-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 40 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 69 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-21
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים