קו 15
מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
קווים (Kavim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) - מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הרכבת הישן/איסוף ומסתיים במרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א (15 תחנות)
מסוף הרכבת הישן/איסוף
תחנת רכבת לוד/יוספטל
יוספטל
כיכר יוספטל
יוספטל/חברת חשמל
אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי
אבא אחימאיר/שמואל תמיר
לוחמי בית''ר/אלמוג
כלא איילון
מד''א/שדרות ירושלים
כלא אילון
עמל/היצירה
היצירה/התקווה
גן חק''ל/רבאט
מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-06:11 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-13:25 בשישי
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו האוטובוס 15, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:11 - 17:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ב׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ג׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ד׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ה׳ | 06:11 - 17:40 | 12 - 30 |
ו׳ | 06:17 - 13:25 | 15 - 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ מסוף הרכבת הישן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
15 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 15 היא מסוף הרכבת הישן/איסוף והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א.
קו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30
- 4 - חושן משפט/אזור תעשייה ערבה-ביתר עילית<->יביע אומר/האדמו''ר מלעלוב-ביתר עילית-2#
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10
- 40 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11
- 326 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10
- 194 - הזית ב-מטע<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20