קו 16
המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) יש 54 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרפא ומסתיים במסוף רמת שרת/קדיש לוז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (54 תחנות)
המרפא
קרית מדע/המרפא
קרית מדע/גולדה מאיר
האדמורים ליינער
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
ים סוף/שאול המלך
שאול המלך
שאול המלך
גבעת משה
אוהלי יוסף/גרוסברג
גרוסברג
חנה
יעקובזון/עזרת תורה
זית רענן/אהל יהושע
זית רענן/תורת חסד
קרית הילד/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
מרכז סולם/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
נווה שמחה/סורוצקין
פנים מאירות
המ''ג/פנים מאירות
המ''ג/גדרה
זכרון יעקב/המ''ג
זכרון יעקב/ראשון לציון
פתח תקוה/זכרון יעקב
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
אהל יהושע/שמגר
שמגר/אוהל יהושע
שמגר/ירמיהו
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/ארגמן
ירמיהו/הצבי
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
אנג'ל/כנפי נשרים
פרבשטיין/בית הדפוס
איש שלום/פרבשטיין
יפה נוף/הארזים
שדרות הרצל/הר הרצל
הפסגה/שד' הרצל
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/תורה ועבודה
הרב פרנק/הפסגה
קרית נוער/הרב פרנק
קרית נוער/זילברג
זילברג/קדיש לוז
קדיש לוז/משה שרת
מסוף רמת שרת/קדיש לוז
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:50 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ד׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:50 - 23:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 07:00 - 17:15 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
16 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 16 היא המרפא והתחנה האחרונה היא מסוף רמת שרת/קדיש לוז.
קו 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (המרפא←מסוף רמת שרת/קדיש לוז) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 52 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 998 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 63 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 543 - תיכון בית רחל-קוממיות<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים