קו 172
שפרעם←חיפה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 172 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 172 (שפרעם←חיפה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכניסה מזרחית ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 172 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שפרעם←חיפה (30 תחנות)
כניסה מזרחית
מפעל קדמני
שכונת מוקביל
עוסמן כניסה מזרחית
חניון שפרעם
תאופיק זיאד/עוסמן חוג'יראת
בית ספר תיכון
תאופיק זיאד/הזית
תאופיק זיאד/150
עירייה/תאופיק זיאד
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
כמאל ג'ונבלאט/ג'בור יוסף ג'בור
500/כמאל ג'ונבלאט
מוופק דיאב/אליאס סלבאק
מוופק דיאב/אלחמאם
כביש 500/א שייח' אמין טריף
500/כמאל ג'ונבלאט
א שייח' אמין טריף/411
א שייח' אמין טריף/שייח' אחמד כניפס
א שייח' אמין טריף/מרשאן
אלשוהדא/כביש 602
אלשוהדא/אלרואפ
בית ספר אורתודוקסי
צומת שפרעם
צומת סומך
צומת זבולון
צומת כפר חסידים
מחלף יגור
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 172
מתי מתחיל לפעול קו 172?
קו 172 מתחיל לפעול ב-06:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 172 מפסיק לעבוד?
קו 172 מפסיק לפעול ב-11:45 בשישי
מתי מגיע קו 172?
כדי לראות מתי קו שפרעם←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שפרעם←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 172 (שפרעם←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שפרעם←חיפה (שפרעם←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 172 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 172 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 172 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 172 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 172
קו האוטובוס 172, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:35 - 16:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:35 - 16:15 | 115 - 270 |
ב׳ | 06:35 - 16:15 | 115 - 270 |
ג׳ | 06:35 - 16:15 | 115 - 270 |
ד׳ | 06:35 - 16:15 | 115 - 270 |
ה׳ | 06:35 - 16:15 | 115 - 270 |
ו׳ | 06:40 - 11:45 | 305 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל172 (מ כניסה מזרחית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 172 (שפרעם←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 172
תעריף הנסיעה ב172 (שפרעם←חיפה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
172 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 172 היא כניסה מזרחית והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 172 (שפרעם←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 172. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 172.
מעקב אחר קו האוטובוס 172 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 172 (שפרעם←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 172 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 172 ב-ישראל
172 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 285 - מאר אליאס/א סלעה-פסוטה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 979 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים