קו 176
אלעד←ראש העין
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 176 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 176 (אלעד←ראש העין) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון ומסתיים במרכז תעסוקה לנכה/המלאכה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 176 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←ראש העין (32 תחנות)
רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
צומת נחשונים
יהודה הלוי/רש''י
בי''ס תיכון בגין/יהודה הלוי
יהודה הלוי/ שילה
יהודה הלוי/הרב כלף
יהודה הלוי/רש''י
בית ספר טל/דרך מנחם בגין
נחל רבה/חט''ב גוונים
נחל רבה/דרך הציונות
צומת פארק אפק
עמל א'
עמל/המלאכה
המלאכה/עמל
מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה
שאלות ותשובות לגבי קו 176
מתי מתחיל לפעול קו 176?
קו 176 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 176 מפסיק לעבוד?
קו 176 מפסיק לפעול ב-07:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 176?
כדי לראות מתי קו אלעד←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 176 (אלעד←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←ראש העין (אלעד←ראש העין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 176 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 176 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 176 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 176 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 176
קו 176 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:40 - 07:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 07:45 | 20 - 45 |
ב׳ | 06:40 - 07:45 | 25 - 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:40 - 07:45 | 20 - 45 |
ה׳ | 06:40 - 07:45 | 20 - 45 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל176 (מ רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 176 (אלעד←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 176
תעריף הנסיעה ב176 (אלעד←ראש העין) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
176 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 176 היא רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון והתחנה האחרונה היא מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה.
קו 176 (אלעד←ראש העין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 176. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 176.
מעקב אחר קו האוטובוס 176 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 176 (אלעד←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 176 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 176 ב-ישראל
176 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 81 - בי''ס רחל המשוררת/נעמי שמר-כפר סבא<->אז''ר/תל חי-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 149 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 457 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 151 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 76 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 504 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 249 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 16 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 561 - תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#
- 13 - בית ברבור/דרך ההגנה-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים