קו 180
חיפה←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
מפת המסלול של קו האוטובוס 180 של סופרבוס (Superbus) - חיפה←יקנעם עילית
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 180 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 180 (חיפה←יקנעם עילית) יש 17 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בקרית חינוך/הגיא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 180 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←יקנעם עילית (17 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
יגור/כפר חסידים
מחלף העמקים/יציאה לכביש 6 דרום
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
הצאלים/האורנים
הצאלים/היקינטון
הצאלים/דקל
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
שדרות יצחק רבין / ירדן
שד.רבין/הירדן
קרית חינוך/הגיא
שאלות ותשובות לגבי קו 180
מתי מתחיל לפעול קו 180?
קו 180 מתחיל לפעול ב-07:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 180 מפסיק לעבוד?
קו 180 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 180?
כדי לראות מתי קו חיפה←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 180 (חיפה←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←יקנעם עילית (חיפה←יקנעם עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 180 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 180 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 180
קו 180 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:50 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ב׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ג׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ד׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ה׳ | 07:50 - 21:30 | 25 - 135 |
ו׳ | 07:50 - 14:00 | 20 - 50 |
ש׳ | 19:30 - 22:30 | 45 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל180 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 180 (חיפה←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 180
תעריף הנסיעה ב180 (חיפה←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
180 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 180 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא קרית חינוך/הגיא.
קו 180 (חיפה←יקנעם עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 180. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 180.
מעקב אחר קו האוטובוס 180 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 180 (חיפה←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 180 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 180 ב-ישראל
180 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10
- 87 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->מקלט-בית לחם הגלילית-11
- 969 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30
- 450 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת-10
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10
- 2 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20
- 97א - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-11
- 804 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-10
- 81 - דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל<->'בית ספר ג-דאלית אל כרמל-10
- 62 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף רמות/מירסקי-ירושלים-30
- 10 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30
- 17 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->טירת צבי-טירת צבי-10
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10
- 9 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20