קו 182
בית שמש←מטע
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 182 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 182 (בית שמש←מטע) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שמש ומסתיים בהזית ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 182 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שמש←מטע (36 תחנות)
ת. רכבת בית שמש
שדרות יגאל אלון/הצבע
כביש 3855/שדרות יגאל אלון
לבונה/דרך חלמית
מזכירות/לבנה
לבנה/מעלה הקטלב
רוזמרין/דרך המרווה
מורד הרוזמרין/מעלה הקטלב
מבוא היערה/מורד הרוזמרין
מבוא היערה/דרך חלמית
נס הרים
צומת נס הרים
הגפן/התמר
התמר/הקטלב
הגפן/הרימון
צומת צור הדסה
צרכניה
מבוא ביתר א
דוכיפת/שדרות הרי יהודה
נחליאלי/דוכיפת
נחליאלי/סייפן
נחליאלי/סנונית
נחליאלי/רכסים
רכסים/האלה
שלמון/הרי יהודה
דרך הרי יהודה א'
הערבה/דפנה
הר כתרון/דרור
הר כתרון/נרד
הר כתרון/דרור
שד.הרי יהודה/הר כתרון
מסעף צור הדסה
אלון / האלה
אלון א
אלון ב
הזית ב
שאלות ותשובות לגבי קו 182
מתי מתחיל לפעול קו 182?
קו 182 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 182 מפסיק לעבוד?
קו 182 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 182?
כדי לראות מתי קו בית שמש←מטע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שמש←מטע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 182 (בית שמש←מטע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שמש←מטע (בית שמש←מטע) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 182 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 182 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 182 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 182 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 182
קו האוטובוס 182, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 19:00 | 240 - 510 |
ב׳ | 06:30 - 19:00 | 240 - 510 |
ג׳ | 06:30 - 19:00 | 240 - 510 |
ד׳ | 06:30 - 19:00 | 240 - 510 |
ה׳ | 06:30 - 19:00 | 240 - 510 |
ו׳ | 06:30 - 13:00 | 390 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל182 (מ ת. רכבת בית שמש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 182 (בית שמש←מטע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 182
תעריף הנסיעה ב182 (בית שמש←מטע) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
182 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 182 היא ת. רכבת בית שמש והתחנה האחרונה היא הזית ב.
קו 182 (בית שמש←מטע) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 182. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 182.
מעקב אחר קו האוטובוס 182 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 182 (בית שמש←מטע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 182 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 182 ב-ישראל
182 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 70 - שד. עמק איילון/כיכר יסעור-שוהם<->שגב/הירדן-שוהם-10/ לוח זמנים