קו 22
נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 22 (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנוף הבשן א ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה (28 תחנות)
נוף הבשן א
נוף הבשן ב
נוף החולה ב
נוף כנרת 6
נוף הגולן/נוף הכנרת
נוף הגליל/נוף העמק
נוף העמק/נוף חרמון
נוף הגליל/נוף ההר
נוף החולה/נוף הכנרת
נוף כנרת 6
נוף הגולן/נוף הכנרת
נוף כנרת 8
מצפה הימים / נוף כנרת
בת הרים/החרמון
התבור/החרמון
התבור/החרמון
התבור/בת הרים
בת הרים/הר גלעד
בת הרים/הר אדיר
מרכז מסחרי/בת הרים
פארק חלואני
השבעה/זלמן שז''ר
השבעה/ההסתדרות
ההסתדרות/השבעה
ת. מרכזית צפת
הפלמ''ח
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו 22 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 22:30 | 40 |
ב׳ | 06:30 - 22:30 | 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 22:30 | 40 |
ה׳ | 06:30 - 22:30 | 40 |
ו׳ | 06:30 - 15:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 20:15 - 23:15 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ נוף הבשן א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
22 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 22 היא נוף הבשן א והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 22 (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (נוף הבשן א←ת. מרכזית צפת/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#חלוץ ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 993 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 16 - ספיר/ברקת-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 75 - מתת מרכז-מתת<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 148 - בר יוחאי-בר יוחאי<->מזכירות-כלנית-1#/ לוח זמנים
- 61 - סחלב/הרצל-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1#/ לוח זמנים
- 797 - אלנבי/הברון הירש-חיפה<->דהר אל כניס ה-שפרעם-1ת/ לוח זמנים