קו 222
כפר סבא←הרצלייה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 222 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 222 (כפר סבא←הרצלייה) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיזור התעשיה כפר סבא ומסתיים בהשונית/יורדי ים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 222 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←הרצלייה (15 תחנות)
איזור התעשיה כפר סבא
התע''ש/גלגלי הפלדה
וייצמן/התע''ש
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
קניון ערים/וייצמן
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/נתיב האבות
צומת כפר שמריהו
צומת הרצליה
שדרות אבא אבן/אריה שנקר
עדה לאבלייס/ישעיהו ליבוביץ
אלן טיורינג/אריה שנקר
השונית/יורדי ים
שאלות ותשובות לגבי קו 222
מתי מתחיל לפעול קו 222?
קו 222 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 222 מפסיק לעבוד?
קו 222 מפסיק לפעול ב-11:00 בשישי
מתי מגיע קו 222?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←הרצלייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←הרצלייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 222 (כפר סבא←הרצלייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←הרצלייה (כפר סבא←הרצלייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 222 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 222 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 222 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 222 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 222
קו האוטובוס 222, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 07:00 - 11:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל222 (מ איזור התעשיה כפר סבא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 222 (כפר סבא←הרצלייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 222
תעריף הנסיעה ב222 (כפר סבא←הרצלייה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
222 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 222 היא איזור התעשיה כפר סבא והתחנה האחרונה היא השונית/יורדי ים.
קו 222 (כפר סבא←הרצלייה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 222. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 222.
מעקב אחר קו האוטובוס 222 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 222 (כפר סבא←הרצלייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 222 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 222 ב-ישראל
222 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 48 - דפנה/התדהר-רעננה<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 99 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->טשרניחובסקי/ויצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 532 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר-תל אביב יפו<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-21/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 45 - רתמים מרכז-כפר רתמים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 601 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 77 - אלימלך רימלט/הגלבוע-רעננה<->בי''ס רימון חט''ב-רעננה-12/ לוח זמנים
- 380 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 229 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים