קו 258
קריית שמונה←מג'דל שמס
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 258 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 258 (קריית שמונה←מג'דל שמס) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ק''ש/רציפים ומסתיים בכביש 989/כביש 98.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 258 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית שמונה←מג'דל שמס (30 תחנות)
ת. מרכזית ק''ש/רציפים
תל חי/סיני
הנרייטה סאלד/אליעזר פרי
הירדן/התעשיה
מסעף בית הלל דרום
מסעף כפר בלום צפון
מסעף עמיר
9779/918
מסעף שמיר
מסעף להבות הבשן
צומת גונן
מסעף קלע אלון
מחנה רוויה
צומת האמיר
מחנה יואב
מחנה קלע נ''מ
מחנה קלע חי''ר
אל רום
מסעף אל רום
כביש 98
אולם ספורט בוקעתא/98
כביש 98/רחוב 25
צומת יער אודם
מועצה
צומת מסעדה
מסעדה 1
מג'דל/מרכז מזון
בית ספר א
מג'דל.מגרש כדורגל
כביש 989/כביש 98
שאלות ותשובות לגבי קו 258
מתי מתחיל לפעול קו 258?
קו 258 מתחיל לפעול ב-08:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 258 מפסיק לעבוד?
קו 258 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 258?
כדי לראות מתי קו קריית שמונה←מג'דל שמס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית שמונה←מג'דל שמס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 258 (קריית שמונה←מג'דל שמס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית שמונה←מג'דל שמס (קריית שמונה←מג'דל שמס) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 258 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 258 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 258 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 258 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 258
קו 258 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:45 - 20:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 20:40 | 30 - 280 |
ב׳ | 08:45 - 20:40 | 30 - 280 |
ג׳ | 09:30 - 20:40 | 105 - 280 |
ד׳ | 08:45 - 20:40 | 30 - 280 |
ה׳ | 08:45 - 20:40 | 30 - 280 |
ו׳ | 10:05 - 14:15 | 115 - 135 |
ש׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל258 (מ ת. מרכזית ק''ש/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 258 (קריית שמונה←מג'דל שמס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 258
תעריף הנסיעה ב258 (קריית שמונה←מג'דל שמס) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
258 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 258 היא ת. מרכזית ק''ש/רציפים והתחנה האחרונה היא כביש 989/כביש 98.
קו 258 (קריית שמונה←מג'דל שמס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 258. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 258.
מעקב אחר קו האוטובוס 258 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 258 (קריית שמונה←מג'דל שמס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 258 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 258 ב-ישראל
258 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 54 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-11/ לוח זמנים
- 88 - דליות/איה-קצרין<->אבני איתן-אבני איתן-10/ לוח זמנים
- 58 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-13/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 84 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 81 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אזור תעשייה/כינור דוד-חד נס-10
- 60 - בר כוכבא/עמל-טבריה<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 43 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-11/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 85 - 'כנף א-כנף<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-21
- 63 - חספין מרכז-חספין<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 24 - אזור תעשייה בני יהודה-אלי עד<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 71 - נטור-נטור<->בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 59 - מכללת אוהלו-קצרין<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-12/ לוח זמנים
- 44 - גדות מרכז-גדות<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-23/ לוח זמנים
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 61 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים