קו 277
אלעד←ירושלים
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 277 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 277 (אלעד←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן זכאי/גן אסתר ומסתיים בצומת רמות/גולדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 277 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלעד←ירושלים (41 תחנות)
בן זכאי/גן אסתר
רבן יוחנן בן זכאי/הלל
בן זכאי/בן קיסמא
רבן יוחנן בן זכאי/רבי מאיר
בן זכאי/רבנו בחיי
רבן יוחנן בן זכאי/רשב''י
בן זכאי/מגדל המים
רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי
רבי יהודה הנשיא/רבי שמעון בן שטח
רשב''י/רבי יהודה הנשיא
רבי פנחס בן יאיר/רמב''ם
מאיר/רבי פנחס בן יאיר
רבי יהודה הנשיא/אבן גבירול
רבי יהודה הנשיא/רבי עקיבא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא
רבי יהודה הנשיא/חוני המעגל
צומת אלעד
צומת שוהם
צומת נבלט
צומת גמזו
צומת מתקן אדם
כביש443/יהודה המכבי
צומת מודיעין מזרח
מחלף בית חורון
אגן האיילות
מחנה עופר
צומת גבעת זאב
גבעת זאב
צומת הר שמואל
שדרות גולדה מאיר/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/אברהם רקנאטי
קניון רמות/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שפע חיים/דורש טוב
אוהל יהושע/זית רענן
שמגר/אוהל יהושע
ירמיהו/שמגר
ירמיהו/הצבי
שערי ירושלים/ליפתא
צומת רמות/גולדה
שאלות ותשובות לגבי קו 277
מתי מתחיל לפעול קו 277?
קו 277 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 277 מפסיק לעבוד?
קו 277 מפסיק לפעול ב-15:27 בשישי
מתי מגיע קו 277?
כדי לראות מתי קו אלעד←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלעד←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 277 (אלעד←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלעד←ירושלים (אלעד←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 277 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 277 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 277 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 277 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 277
קו 277 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:15 | 25 - 55 |
ב׳ | 05:40 - 23:15 | 30 - 60 |
ג׳ | 05:40 - 23:15 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:40 - 23:15 | 25 - 55 |
ה׳ | 05:40 - 23:15 | 25 - 55 |
ו׳ | 05:30 - 15:27 | 20 - 55 |
ש׳ | 21:15 - 23:30 | 10 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל277 (מ בן זכאי/גן אסתר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 277 (אלעד←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 277
תעריף הנסיעה ב277 (אלעד←ירושלים) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
277 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 277 היא בן זכאי/גן אסתר והתחנה האחרונה היא צומת רמות/גולדה.
קו 277 (אלעד←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 277. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 277.
מעקב אחר קו האוטובוס 277 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 277 (אלעד←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 277 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 277 ב-ישראל
277 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 83 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 1 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-31/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 387 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->מכללה טכנולוגית חיל האוויר/דרך אילן רמון-באר שבע-21ערד ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 532 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר-תל אביב יפו<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-21/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 56 - העצמאות/ הרצל-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 137 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק המדע עומר-עומר-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי-טירה<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים