קו 298
בית ברל←אום אל-פחם
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 298 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 298 (בית ברל←אום אל-פחם) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת בית ברל ומסתיים בא קודס/אל מדינה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 298 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ברל←אום אל-פחם (49 תחנות)
מכללת בית ברל
אולם ספורט/בית ברל
בית ברל/מדרשה לאומנות
בי''ס עמי אסף
צומת בית ברל
צומת רמת הכובש
דרך יפו/א סלאם
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
טארק עבד אל חי/באב אל ח'אן
טארק עבד אלי חי/עומר בן אל ח'טאב
איזור תעשיה
'טירה א
צומת טירה
צומת צור נתן
כביש 444/טבעת דרום
כביש 444/טייבה
צומת טייבה
צומת המעבר לצפון
צומת שער אפרים
צומת קלנסאווה
צומת קלנסאווה
אזור תעשייה קלנסוואה
צומת בארותיים למזרח
צומת כפר קרע
ח'אלת זבדה
חאכורת אל עסלי ב
קובאא אלדאארי א
חאכורת אל עסלי א
ח'אלת זבדה
ח'אלת זבדה/תחנת דלק
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
צומת משטרת עירון
מסעף מי עמי
כביש 65/אום אל פאחם א
כביש 65/אום אל פאחם ב
כיכר אלשהיד
אל מדינה/אל ח'נדק
אל מדינה/אבן זידון
קניון/אל מדינה
אל מדינה/ג'דוע תחתון
ג'דוע תחתון
ג'דוע תחתון 2
גדוע 3
א קודס אגבריה
א קודס/אל ח'נדק
א קודס/אל מדינה
שאלות ותשובות לגבי קו 298
מתי מתחיל לפעול קו 298?
קו 298 מתחיל לפעול ב-13:45 בשישי
באיזו שעה קו 298 מפסיק לעבוד?
קו 298 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 298?
כדי לראות מתי קו בית ברל←אום אל-פחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ברל←אום אל-פחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 298 (בית ברל←אום אל-פחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ברל←אום אל-פחם (בית ברל←אום אל-פחם) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 298 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 298 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 298 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 298 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 298
קו האוטובוס 298, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 16:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:00 - 20:00 | 120 |
ב׳ | 16:00 - 20:00 | 120 |
ג׳ | 16:00 - 20:00 | 120 |
ד׳ | 16:00 - 20:00 | 120 |
ה׳ | 16:00 - 20:00 | 120 |
ו׳ | 13:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל298 (מ מכללת בית ברל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 298 (בית ברל←אום אל-פחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 298
תעריף הנסיעה ב298 (בית ברל←אום אל-פחם) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
298 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 298 היא מכללת בית ברל והתחנה האחרונה היא א קודס/אל מדינה.
קו 298 (בית ברל←אום אל-פחם) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 298. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 298.
מעקב אחר קו האוטובוס 298 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 298 (בית ברל←אום אל-פחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 298 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 298 ב-ישראל
298 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 28 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב<->בית ספר מקיף עמל אלנור-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 453 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא-אלעד-20/ לוח זמנים
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 98 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->הדס/הכלנית-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 170 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה אריאל שרון-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 140 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 222 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 570 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קניון איילון-בני ברק-2#/ לוח זמנים